آموزش تصویری مدیریت مطالب سوپر گروه در تلگرام

0

مدیریت مطالب سوپر گروه در تلگرام
مدیریت مطالب سوپر گروه در تلگرام

آموزش تصویری مدیریت مطالب سوپر گروه در تلگرام

مقدمه:دوستان گرامی تا به حال به این فکر افتاده اید که چگونه تمام ارسال های یک کاربر را در تلگرام حذف یا مسدود کنید یا به طور کامل اجازه ندهید یک کاربر به گروه دسترسی داشته باشد و بتواند توضیحاتی ارسال کند . در سوپر گروهها این قابلیت وجود دارد که مدیر اصلی بتواند تمام ارسالهایی که یک کاربر انجام داده است را حذف کرده و فرد مورد نظر را بلاک یا مسدود کند .اینکار از طریق گزینه هایی که به صورت پیش فرض در سوپر گروهها وجود دارد امکان پذیر است که در ادامه روش انجام اینکار را توضیح میدهم .

 ۱٫ من میخواهم تمام ارسال های کاربری که در تصویر زیر مشاهده می کنید را از داخل گروه حذف کنم . ابتدا ارسال کاربر مورد نظر را انتخاب میکنم تا به رنگ آبی (هایلایت) در بیاید .

۲٫ بعد از انتخاب مطلب ارسالی مشاهده می کنید بالای گروه چند آیکون فعال می شود . بر روی آیکون سطل آشغال تب کنید تا یک پنجره نمایش داده شود .

مدیریت مطالب سوپر گروه در تلگرام
مدیریت مطالب سوپر گروه در تلگرام

۳٫ یک پیغام با سه گزینه نمایش داده می شود .
Ban User : بلاک کردن کاربر و عدم دسترسی و ارسال مطلب (با بن شدن عضوی از گروه، در صورت عضو شدن او در گروه، همان لحظه از گروه Kick خواهد شد.)
Report Spam : حذف کردن ارسالهای یک کاربر
Delete all from DAE : حذف کردن تمام ارسالهای یک کاربر در گروه
نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب مدیریت مطالب سوپر گروه در تلگرام رسیدیم,  در صورتیکه هر سه گزینه انتخاب شود فرد مورد نظر می تواند گروه را مشاهده کند ولی امکان ارسال یا کاری در گروه را نخواهد داشت . امیدوارم مفید بوده باشه همراه با ما باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید