آموزش تصویری نحوه غیر فعال کردن Wi-Fi Assist در iOS 9

0

مقدمه:دوستان خوبم ویژگی Wi-Fi Assist در iOS می تواند شما را در مبلغ قبض سیم کارتتان شگفت زده کند . شما برای جلوگیری از هزینه های ناخواسته باید آن را غیر فعال کنید .
ویژگی Wi-Fi Assist برای شما تجربه اینترنت پایدار را فراهم می کند . اگر اتصال اینترنت Wi-Fi شما دچار مشکل شد Wi-Fi Assist به گوشی شما فرمان می دهد که از اینترنت سیم کارت برای برقراری ارتباط استفاده کند . بعضی اوقات به نظر می رسد که قدرت اتصال به شبکه Wi-Fi بسیار قوی است . اما شاید این ظاهر قضیه باشد و در واقع دستگاه شما از اینترنت سیم کارت استفاده کند . برای خاموش کردن این ویژگی مراحل زیر را انجام دهید .

۱ . گزینه Settings را باز کنید .


۲ . بر روی گزینه Cellular کلیک کنید .


۳ . به سمت پایین صفحه بروید و اگر گزینه Wi-Fi Assist به رنگ سبز بود به معنی روشن بودن این ویژگی است با ضربه زدن بر روی آن می توانید این ویژگی را خاموش کنید .

غیر فعال کردن Wi-Fi Assist در iOS 9
غیر فعال کردن Wi-Fi Assist در iOS 9

نتیجه گیری:کاربران عزیز و گرامی به انتهای مطلب جدید نحوه غیر فعال کردن Wi-Fi Assist در iOS 9 رسیدیم,  حال iOS از الان به بعد دیگر به صورت خودکار بین اینترنت سیم کارت و Wi-Fi جابجا نمی شود . دیگر نگران نباشید .شما در هر زمان که بخواهید می توانید این قابلیت را مجدد روشن نمایید .

لینک مطلب

پاسخ دهید