آموزش تصویری نصب و دانلود اپلیکیشن در ویندوز ۱۰

0

نصب و دانلود اپلیکیشن در ویندوز 10
نصب و دانلود اپلیکیشن در ویندوز ۱۰

آموزش تصویری نصب و دانلود اپلیکیشن در ویندوز ۱۰

مقدمه:دوستان عزیز در ویندوز ۱۰ این قابلیت وجود دارد که شما اپلیکیشن های مختلف را از طریق Store دانلود کرده و بر روی مرورگر نصب کنید . در ویندوز ۸ و ۸.۱ دسترسی به فروشگاه اپلیکیشن‌ها برای کاربران ایرانی مسدود شده بود برای دریافت اپلیکیشن‌ها مجبور به استفاده از سرویس‌های تغییر آی‌پی بودیم اما خوشبختانه در ویندوز ۱۰ این محدودیت برداشته شده است. در نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰ که برای دانلود در اختیار عموم قرار گرفته و حتی نسخه‌ی کپی و کرک شده‌ی ویندوز ۷ به بعد نیز به صورت رایگان به این نسخه از ویندوز بروز رسانی می‌شوند، تقویم فارسی نیز اضافه شده است. مایکروسافت تصمیم داشت برای ویندوز ۱۰ استور جدیدی را افتتاح کند. استور جدیدی که هم برای ویندوز ۱۰وهم برای ویندوز ۱۰موبایل جدید است و همه را یکجا و کنار هم قرار میدهد. این استور جدید تمام نرم افزار های ویندوز و ویندوز فون را که قبلا جدا از هم بودند را بصورت یکجا و در زیر یک سقف قرار میدهد. برنامه استور جدید مایکروسافت که universal است و طراحی و چینش جدید و کاربردی تری دارد قرار است برای ویندوز ۱۰ باشد و اکنون جلوتر از انتشار ویندوز ۱۰ رونمایی شد و اکنون در دسترس است.

هم اکنون این استور جدید بخش های مختلف خود را دارد. بخشی مربوط به ویندوز فون – بخشی برای ویندوز و حتی استور ایکس باکس که البته ایکس باکس آن هنوز افتتاح نشده است. هم اکنون اگر شما بر روی لینک برنامه ای در ویندوز فون کلیک کنید به استور جدید هدایت خواهید شد. قابلیت های جالب و طراحی آن بسیار بهتر شده است.

همانطور که ویندوز در موبایل و کامپیوتر ها سعی هر چه بیشتر دارد تا یکی شود اینکه استور آنها یکی شده است خیلی خوب و پیشرفت جالبی است.فعلا در صفحه اصلی این فروشگاه جدید میتوانید برنامه های ویندوز – ویندوز فون و بهترین برنامه های هر سیستم عامل را مشاهده کنید و البته فهرستی در بالا که استور همه محصولات مایکروسافت را نمایش میدهد و البته به قسمت های دیگر مایکروسافت میرود. انتظار میرود با هر چه کاملتر شدن این استور ظاهر آن نیز کاملتر شود و تمام محتوای مایکروسافت را در بر بگیرد.

شاید بخواهید از استور ویندوز ۱۰ اپلیکیشنی را دانلود و نصب کنید .  برای انجام اینکار ابتدا باید وارد حساب کاربری هات میل یا همان مایکروسافت شوید .
برای وارد شدن به حساب کاربری می توانید مستقیم وارد قسمت Account شده یا بر روی کادر جستجو کلیک کرده و بر روی آیکون Sign In تب کنید .

با کلیک بر روی گزینه Sign in with a Microsoft account instead می توانید وارد حساب کاربری مایکروسافت شوید .

در کادر نمایش داده شده باید ایمیل و رمز عبورتان را تایپ کرده سپس بر روی کلید آبی رنگ Sign In کلیک کنید .

بعد از وارد شدن به حساب هات میل بر روی منوی استارت کلیک کرده و ایکون Store را انتخاب کنید .

نصب و دانلود اپلیکیشن در ویندوز 10
نصب و دانلود اپلیکیشن در ویندوز ۱۰

همانطور که مشاهده می کنید تمام اپلیکیشن ها در این بخش در اختیار من قرار دارد . هر کدام که رایگان باشد را می توانید دانلود کرده و بعد از نصب از آن استفاده کنید .

نصب و دانلود اپلیکیشن در ویندوز 10
نصب و دانلود اپلیکیشن در ویندوز ۱۰

نتیجه گیری:کاربران گرامی و عزیز به انتهای مطلب جدید نصب و دانلود اپلیکیشن در ویندوز ۱۰ رسیدیم امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین از این مظلب درباره ی ویندوز ۱۰ همراه با گیگر باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:learning.asarayan

لینک مطلب

پاسخ دهید