آموزش تصویری نمایش درصد باتری در اندروید مارشمالو

0

درصد باتری در اندروید مارشمالو
درصد باتری در اندروید مارشمالو

آموزش تصویری نمایش درصد باتری در اندروید مارشمالو

مقدمه:دوستان خوبم  اندروید مارشمالو که از نسخه های جدید اندروید است دارای قابلیت های زیاد و گرافیک بهتری نسبت به اندروید های قبلی‌است و درحدود ۳۰ ویژگی جدید به آن اضافه شده است  مانند اجازه دادن به برنامه ها توسط کاربر و حالت Doze برای استفاده بهینه از باتری از این ویژگی ها هستند اما در آن گاه مشکلاتی مشاهده میشود که اندروید های قبلی این نقص ها را نداشته اند یکی از مشکلات که در هنگام اپدیت شدن هر کاربر متوجه آن میشود نبودن درصد باتری در Status Bar است.

System UI Tuner یک قابلیت پنهان در اندروید مارشمالو است که میتوانید با آن منوی Quick Setting را مدیریت کنید و رابط کاربری گوشی خود را تغییر دهید و شخصی سازی کنید مانند اضافه کردن درصد باتری که در ادامه به آن میپردازیم.

نمایش درصد باتری در اندروید مارشمالو

۱.منوی نوتیفیکیشن گوشی خودرا باز کنید.

۲.دستتان را حدود ۱۰ ثانیه روی آیکون ستینگ نگهدارید باید چرخیدن آیکون را ببینید.

۳.دستتان را رها کنید باید پیغام “Congrats! System UI Tuner has been added to Settings.” در رابطه با موفقیت اضافه شدن system ui tuner دریافت کنید مانند تصویر زیر:

۴. به پایین لیست اسکرول کنید و آخرین گزینه یعنی system ui tuner را انتخاب کنید

۵.برای اینکه درصد باتری نمایش داده شود باید گزینه Show Embedded Battery Percentage را فعال کنید.

درصد باتری در اندروید مارشمالو
درصد باتری در اندروید مارشمالو

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان ترفند جدید نمایش درصد باتری در اندروید مارشمالو رسیدیم ,  حال شما موفق‌ شدید درصد باتری را فعال کنید توجه کنید که هنگام شارژ شدن درصد نمایش داده نمیشود همچنین از بخش های Quick Setting و Status Bar ظاهر گوشی خود را شخصی سازی کنید. همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید