آموزش تصویری پشتیبان گیری و بازیابی از بوک مارک در مرورگر فایرفاکس

0

پشتیبان گیری و بازیابی از بوک مارک در مرورگر فایرفاکس
پشتیبان گیری و بازیابی از بوک مارک در مرورگر فایرفاکس

آموزش تصویری پشتیبان گیری و بازیابی از بوک مارک در مرورگر فایرفاکس

مقدمه:خب دوستان خوبم بوک مارک یکی از قسمت های اصلی در مرورگر فایرفاکس می باشد که با حذف شدن آن ممکن است آرشیو جمع آوری شده آدرسهای وب سایت شما برای همیشه پاک شود . آرشیوی که برای جمع کردن آن بعضی از کاربران زحمت زیادی کشیده اند . چند راه برای حفظ کردن و دسترسی مداوم به اطلاعات بوک مارک وجود دارد .روش بهتر پشتیبان گرفتن از اطلاعات می باشد که در ادامه توضیح داده می شود .

۱٫ کلیدهای ترکیبی Ctrl+Shift+Bرا بفشارید تا تنظیمات بوک مارک نمایش داده شود .سپس از طریق منوی Import and backupگزینه Export Bookmarks to HTML را انتخاب کنید .

1_پشتیبان_گیری_و_بازیابی_از_بوک_مارک_در_مرورگر_فایرفاکس

۲٫ سپس در پنجره باز شده یک نام برای پشتیبان تایپ کرده و بر روی کلید save کلیک کنید .

2_پشتیبان_گیری_و_بازیابی_از_بوک_مارک_در_مرورگر_فایرفاکس

ریستور کردن بوکمارک در فایرفاکس

فرض کنید اطلاعات مربوط به بوکمارک پاک شده و می خواهید پشتیبان را ریستور کنید . کلیدهای ترکیبی Ctrl+Shift+Bرا بفشارید تا تنظیمات بوک مارک نمایش داده شود .سپس از طریق منوی Import and backup گزینه Import Bookmarks to HTML را انتخاب کنید .سپس پشتیبان مورد نظر را انتخاب کنید .

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب آموزش تصویری پشتیبان گیری و بازیابی از بوک مارک در مرورگر فایرفاکس  رسیدیم امیدوارم به صورت واضح توضیح داده باشم و مفید بوده باشه برای شما عزیزان همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید