آموزش تصویری چت آنلاین از طریق وب سایت EBUDDY

0

چت آنلاین از طریق وب سایت EBUDDY
چت آنلاین از طریق وب سایت EBUDDY

با استفاده از وب سایت EBUDDY به صورت آنلاین چت کنید

مقدمه:خب دوستان عزیز یادش بخیر تا چند ساله پیش بهترین تفریح اینترنتی چت کردن با نرم افزار یاهو مسنجر بود . به قدری چت با یاهو برای کاربران لذت بخش بود که سعی می کردند برای چند دقیقه هم که شده از این ویژگی استفاده کنند . اما الان تکنولوژی موضوع را به طور کامل تغییر داده است . تلفن همراه ، تبلت و تمام گجت ها به اینترنت متصل هستند و هیچ محدودیتی برای استفاده از قابلیت های کاربردی وجود ندارد . در کنار تمام گجت ها هنوز سرویس های تحت وب وجود دارد که به کاربران امکان گفتگو آنلاین را میدهند . وب سایت ebuddy یک مسنجر تحت وب کامل می باشد . شاید بتوان گفت این وبسایت یکی از کامل ترین سرویس دهندگان آنلاین چت میباشد که امکان متصل شدن کاربران به سرویس فیس بوک را فراهم میکند.

ebuddy بیشتر محبوبیت خود را از طریق مسنجر موبایل خود کسب کرده است . ebuddy دارای اپلیکیشن موبایل ، نسخه ویندوز و تحت وب می باشد . برای وارد شدن به این وب سایت بر روی این لینک کلیک کنید .

ebuddy را می توانید به صورت رایگان از طریق وب سایت دانلود کرده و بر روی تلفن همراهتان نصب کنید .برای استفاده از نسخه تحت وب پایین صفحه بر روی کلید Login کلیک کنید . یک روش دریافت پیامک و دیگری وارد شدن به حساب کاربری فیس بوک می باشد . فیس بوک را امتحان کنید .

2_با_استفاده_از_وب_سایت_ebuddy_به_صورت_آنلاین_چت_کنید

بعد از وارد شدن به حساب کاربری فیس بوک به راحتی می توانید با مخاطبانی که در لیست شما وجود دارند چت کنید .

چت آنلاین از طریق وب سایت EBUDDY
چت آنلاین از طریق وب سایت EBUDDY
نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان مطلب جدید چت آنلاین از طریق وب سایت EBUDDY رسیدیم امیدوارم به راحتی بتونیداز طریق این وب سایت به صورت آنلاین چت کنید و لذت ببرید همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید