آموزش تصویری چگونه دسترسی فرزندانتان به سایت های غیر اخلاقی را ببندیم؟

0

دسترسی فرزندانتان به سایت های غیر اخلاقی
دسترسی فرزندانتان به سایت های غیر اخلاقی

آموزش تصویری چگونه دسترسی فرزندانتان به سایت های غیر اخلاقی را ببندیم؟

مقدمه:خب دوستان عزیز و گرامی  گر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که برای فرزندانتان گوشی آیفون تهیه کرده اید و در عین حال نگران استفاده نادرست از گوشی هستید این گزارش را تا انتها بخوانید.
یکی از دغدغه‌های بزرگ پدر و مادرهایی که برای فرزندانشان گوشی‌های آیفون میخرند ، ترس استفاده و باز کردن سایت های مستهجن و غیر اخلاقی می باشد .حالا در این گزارش می خواهیم به شما بگوییم  آیفون ویژگی دارد که دغدغه بزرگ پدر و مادران را رفع می کند.

 

قابلیت مسدود کردن وب سایت هایی که در سافاری باز می شوند ، از قابلیت های پر استفاده آی او اس می باشد . هر سایتی را که میخواهید و البته سایت های +۱۸ را فیلتر کنید.

 

آموزش فیلتر کردن سایت‌های غیراخلاقی در آیفون :
۱ . ابتدا به مسیر Settings > General > Restrictions بروید و پس از روشن کردن این ویژگی ، یک رمز برای آن تعیین کنید . تعیین پسورد باعث می شود تا هرکسی نتواند در این ویژگی تغییرات ایجاد کند .

مسدود کردن وب سایت های ۱۸+ در سیستم عامل آی او اس

 

دقت داشته باشید که پسورد این قسمت بسیار مهم است و نباید آن را فراموش کنید . چنانچه پسورد را فراموش کردید ، گوشی باید ریستور شود .

 

۲ . پس از ورود به تنظیمات ، به پایین اسکرول کنید و وارد تنظیمات Website شوید .

۳ . حال بر روی گزینه Limit Adult Content کلیک کنید .

۴. پس از انجام مراحل فوق گزینه های ALWAYS ALLOW و NEVER ALLOW فعال میشوند . میتوانید علاوه بر سایت هایی که محتوای غیراخلاقی دارند و سافاری به صورت هوشمند آنها را میفهمید ، یک سری سایت خاص را در قسمت NEVER ALLOW وارد کنید ، تا هیچوت آن یک وبسایت باز نگردد .

 

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب جدید چگونه دسترسی فرزندانتان به سایت های غیر اخلاقی را ببندیم رسیدیم,  اکنون شما به وبسایتی که مسدود کردید نمی توانید دسترسی داشته باشید. جالب است بدانید که پس از باز کردن وبسایت مربوطه شما میتوانید با تپ کردن بر روی عبارت Allow Website و وارد کردن پسورد Restrictions به وبسایت دسترسی پیدا کنید. در غیر اینصورت به هیچ وجه نمیتوانید به وبسایت مربوطه دسترسی داشته باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:beytoote

لینک مطلب

پاسخ دهید