آموزش تصویری چگونگی تغییر نرم افزار Office مایکروسافت به حالت لمسی

0

تغییر نرم افزار Office
تغییر نرم افزار Office

آموزش تصویری چگونگی تغییر نرم افزار Office مایکروسافت به حالت لمسی

مقدمه:دوستان عزیزم رابط عادی آفیس مایکروسافت می تواند کمی در حالت استفاده لمسی از آن سخت و پیچیده باشد . حال آن هم در شرایطی که لپ تاپ ها و تبلت ها از صفحه لمسی بهره می برند و استفاده از موس در آن ها کم شده است . دکمه ها و منو ها بسیار کوچک و نزدیک به هم هستند و نمیتوان به صورت دقیق بر روی آن ها ضربه زد این مشکل زمانی خود را بیشتر نشان می دهد که صفحه نمایش تبلت یا لپ تاپ شما از سایز کوچکی نیز بهره ببرد . خوشبختانه نرم افزار آفیس به شما این اجازه را می دهد که بین رابط کاربری برای استفاده از صفحه لمسی جابجا شوید . در این جا به نحوه فعال کردن حالت لمسی در آفیس نسخه ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ می پردازیم .


۱ . بر روی Customize Quick Access Toolbar کلیک کنید . این گزینه یک پیکان کوچک رو به پایین در بالای نرم افزار آفیس است .

۲ . بر روی حالت Touch/Mouse Mode کلیک کنید .

بعد از انجام این کار نوار ریبون به سرعت بزرگ تر و جادار تر خواهد شد و در آن سایز آیکون منو ها و گزینه ها بزرگ تر می شود . برای جابجایی بین حالت استفاده از موس و یا حالت لمسی بر روی آیکون touch که در نوار Quick Access اضافه می شود کلیک کنید و یا ضربه بزنید .

تغییر نرم افزار Office
تغییر نرم افزار Office

نتیجه گیری:کاربران عزیز به انتهای مطلب جدید چگونگی تغییر نرم افزار Office مایکروسافت رسیدیم,  به همین سادگی شما می توانید نرم افزار آفیس را به حالت لمسی ببرید و می توانید در لپ تاپ و یا تبلت خود به راحتی از این نرم افزار استفاده کنید . همراه ما باشید

لینک مطلب

پاسخ دهید