آموزش تصویری کامل حل مشکل ویروس open with

0

مقدمه:دوستان خوبم نسخه جدید ویروس Open With بعد از آلوده کردن فایل ها باعث می شود فرمت تمام فایل ها تغییر کرده و ساختار فایل به طور کامل خراب شود . پسوند فایل به شکل asarayan.zip.mp3 یا فرمت دیگر تغییر می کند به طوری که وقتی فایل را مشاهده می کنید دو پسوند پشت سرهم نمایش داده می شود .آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود دارد یا خیر ؟ پاسخ بله می باشد . با من همراه باشید .

حل مشکل ویروس open with

راه حل: اگر فرمتی که تمام فایل های شما با آن باز می شود مربوط به یک نرم افزار خاص می باشد باید از طریق کنترل پنل و پنجره تنظیمات Programs and Features آن نرم افزار را حذف کنید . مثلا برنامه ها با فرمت Jet Audio اجرا می شوند . اول ویروس را حذف کرده و بعد از آن با استفاده از پنجره Programs and Features نرم افزار مورد نظر را یکبار حذف تا فرمت ها درست شوند سپس از دوباره برنامه را نصب کنید .
اما روش دوم استفاده از تنظمات خود ویندوز می باشد . به طوریکه باید وارد کنترل پنل شده و از مسیر Control PanelAll Control Panel ItemsDefault ProgramsSet Associations
فرمتی که فایل ها با آن اجرا می شوند را جستجو کرده و بر روی کلید Change Program کلیک کنید . سپس نرم افزار متناسب با فرمت مشخص شده را انتخاب و بر روی OK کلیک کنید .

حل مشکل ویروس open with
حل مشکل ویروس open with

نتیجه گیری:کاربران محترم به انتهای ترفند جدید حل مشکل ویروس open with رسیدیم در این آموزش به صورت خیلی مختصر به شما عزیزان توضیح دادم که چگونه این مشکل اعصاب خورد کن رو برطرف کنین امیدوارم مفید بوده باشه همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید