آموزش تصویری کامل رفع مشکل فارسی نویسی در فتوشاپ CC 2015

0

فارسی نویسی در فتوشاپ CC 2015
فارسی نویسی در فتوشاپ CC 2015

آموزش تصویری کامل رفع مشکل فارسی نویسی در فتوشاپ CC 2015

مقدمه:دوستان همونطور که در ادامه توضیح میدم  بعد از نصب فتوشاپ به صورت پیش فرض هنگام تایپ این برنامه از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند و متن نوشته شده به صورت جدا از هم تایپ می شود . برای برطرف کردن این مشکل فقط یک روش وجود دارد و هیچ ارتباطی هم به حذف نرم افزار و نصب دوباره آن ندارد . بعضی از کاربران تا با این مشکل روبرو می شوند فکر می کنند بدلیل کرک شدن نرم افزار این اتفاق می افتد در صورتیکه دلیل اصلی جدا نوشتن کلمات هنگام تایپ فارسی تنظیمات پیش فرض برنامه می باشد که باید به صورت دستی تغییر کند . این مقاله آموزشی مربوط به نسخه CC 2015 می باشد و در نسخه های قبلی هم جواب میدهد .

۱٫ فتوشاپ را اجرا کنید .  از منوی Edit گزینه Preferences را انتخاب کرده و در پنجره باز شده بر روی Type کلیک کنید .

۲٫ کافیست از زیر مجموعه Choose text Engine Options گزینه Middle eastern and south Asian را انتخاب کنید .  بعد از انتخاب گزینه مورد نظر بر روی کلید OK کلیک کنید .

۳٫ دو تغییر دیگر باید بدهید . بر روی منوی Type کلیک کرده و از زیر مجموعه گزینه Language options دو گزینه Farsi Digits و Right to left را انتخاب کنید . با انجام اینکار مشکل فارسی نوشی برطرف می شود .

نتیجه گیری: کاربران محترم در این قسمت به پایان ترفند رفع مشکل فارسی نویسی در فتوشاپ CC 2015 رسیدیم در این قسمت سعی کردم به صورت خیلی مختصر به شما عزیزان راه حل بر طرف کردن این مشکل در فتوشاپ رو به شما توضیح بدم امیدوارم مفید بده باشه همراه با ما باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید