آموزش تغییر پذیری , تغییر پذیر باشید

0

تغییر پذیری
تغییر پذیری

آموزش تغییر پذیری , تغییر پذیر باشید

مقدمه:خب دوستان بعضی وقت ها برای دستیابی به نتایج مثبت، الزاما باید  تغییراتی را در روش کارتان بدهید. دنیا با تغییر در شرایط خود بطور ناگهانی به شما پاداش نخواهد داد، بلکه شما باید روش برخورد با برخی فراز و نشیب های زندگی را تغییر دهید.

افراد بی شماری هستند که حتی هنگامیکه تلاش آنها به نتیجه نمی رسد، اصلا تمایلی به تغییر روش ندارند. مردم از تغییر می ترسندف بعضی اوقات با بیان سخنانی نظیر: من همیشه همینطور بوده ام یا من آنگونه نیستم یا من همیشه آن را جور دیگر انجام داده ام برای محدودیت های خود استدلال می آورند ولی اگر چیزی بر وفق مراد نیست، بیان چنین اظهاراتی مناسب و مفید نخواهد بود. مهم این است که بخاطر بسپارید که اگر کاری را انجام بدهید که همیشه انجام داده اید، نتیجه ای را خواهید گرفت که همیشه گرفته اید.

شاید اعتقاد به دریافت کمک از دوستان و فامیل نداشته باشید و حتی شاید به این امر افتخار کنید. با این حال شاید اوقاتی باشد که برای دستیابی به موفقیت فقط نیاز به درخواست کمک داشته باشید، اگر یکدنده باشید و اصرار داشته باشید که آن کار را نمی توانم انجام دهم، شاید فرصت خوبی را از دست بدهید. نمونه های بی شمار دیگری از این امر هست که چگونه عدم تمایل به امتحان کردن چیزی جدید یا عدم تمایل به انجام کاری به گونه ای متفاوت مانع موفقیت شما می شود. از لجاجت های خود صورتی بردارید. آیا عرصه هایی در زندگی شما هست که بخواهید کارهایتان را فقط به این دلیل که آن ها را به گونه ای خاص انجام داده اید، ادامه دهید؟

نتیجه گیری:کاربران محترم و گرامی به انتهای مطلب  تغییر پذیری , تغییر پذیر باشید رسیدیم بی تردید عبارت, ذهن باز داشته باشید، عبارتی است که بیش از حد استفاده شده است. با این حال تعداد نسبتا کمی از ما ذهن خود را باز نگه می داریم و در واقع در همان راه های قدیمی و پوسیده گیر کرده ایم، اگر ترستان را دور کنید و شهامت تغییر پذیری را داشته باشید بعد از این مجبور نیستید به نتیجه ای که تا بحال می گرفتید محدود باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:servatsazan

لینک مطلب

پاسخ دهید