آموزش حذف کردن استیکرهای تلگرام , آموزش تصویری

0

9c756c9a19a52dfbdcc7362b7fb9562c_L

آموزش حذف کردن استیکرهای تلگرام , آموزش تصویری

مقدمه:خب دوستان عزیز و گرامی در بخش آموزش تلگرام ، آموزش های متفاوتی از این اپلیکشین پرطرفدار و محبوب برای شما عزیزان قرار داده ایم.اما در این قسمت از آموزش های تلگرام میخواهیم برای شما ، نحوه حذف کردن استیکراهای تلگرام را توضیح دهیم.قطعا میدانید که با کلیک کردن بر روی یک استیکری که برای شما از طرف دوستان و آشنایانتان فرستاده شده است و یا این که در یک گروه فرستاده شده است ، یک پنجره برای شما باز میگردد که شامل گزینه های Reply , Add to Stickers , Forward و Delete میباشد.

حذف_کردن_استیکرهای_تلگرام_1

شما در صورت تمایل میتوانید با کلیک کردن بر روی گزینه ی Add to Stickers آن استیکر را به استیکرهای دیگر خود اضافه نمایید.

حذف_کردن_استیکرهای_تلگرام_2

اما اتفاق میافتد که یک کاربر به صورت اشتباهی یک استیکر را Add نماید و یا این که از استیکری که Add کرده است چندان خوشش نیاید و بخواهد آن را از گروه استیکرهای خود حذف نماید.

برای حذف استیکر در تلگرام چه کاری باید انجام دهیم؟؟؟

۱٫اپلیکیشن تلگرام را باز نمایید و سپس وارد منوی Settings از سمت چپ برنامه بشوید.

حذف_کردن_استیکرهای_تلگرام_3

۲٫هنگامی که وارد منوی Settings شدید به پایین صفحه رجوع کنید و گزینه ی Stickers را پیدا نمایید و بر روی آن کلیک کنید.

حذف_کردن_استیکرهای_تلگرام_4

زمانی که وارد گزینه ی Stickers بشوید تمامی استیکرهای خود را مشاهده مینمایید.

۳٫برای حذف استیکر مورد نظر فقط کافیست که استیکر خود را در ابتدا پیدا نمایید و سپس سه نقطه ی عمودی در سمت راست استیکر را انتخاب کنید، و بعد در پنجره ای که برای شما باز میشود بروی گزینه ی   Remove کلیک نمایید تا به راحتی آن استیکر از گروه استیکرهای شما حذف گردد.

همچنین شما میتوانید با انتخاب گزینه ی Hide از پنجره ی باز شده ، استیکر مورد نظر از میان گروه استیکرهای خود پنهان نمایید.

حذف_کردن_استیکرهای_تلگرام_7

نتیجه گیری:کاربران گرامی و محترم به پایان آموزش حذف کردن استیکرهای تلگرام رسیدیم در این آموزش یاد گرفتین که چگونه به راحتی میتوانید استیکرهای تلگرام خود را حذف کنید امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید