آموزش حذف کردن حساب های کاربری ویندوز ۱۰

0

55097f9559083383e45911635c552374_L

آموزش حذف کردن حساب های کاربری ویندوز ۱۰ زمانیکه پاک نمی شوند

مقدمه:دوستان عزیز بهترین روش حذف کردن دستی اکانت از طریق کنترل پنل می باشد که در ادامه آموزش میدهم . دقت داشته باشید که وقتی این مشکل پیش می آید نمی توانید از طریق User Account اطلاعات مربوط به User های نصب شده را حذف یا فعال کنید . در ادامه روش فعال کردن حساب های غیر فعال شده را نیز توضیح میدهم

۱٫ ابتدا بر روی کادر جستجو کلیک کرده و Computer Managment را جستجو کنید . سپس نتایج جستجو نمایش داده می شود بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید .

1_آموزش_حذف_کردن_حساب_های_کاربری_ویندوز_10_زمانیکه_پاک_نمی_شوند

۲٫ کمی صبر کنید تا پنجره تنظیمات همانن تصویر زی نمایش داده شود .

2_آموزش_حذف_کردن_حساب_های_کاربری_ویندوز_10_زمانیکه_پاک_نمی_شوند

۳٫ سمت چپ بر روی گزینه Local User and Group کلیک کنید . همانطور که مشاهده می کنید دو پوشه در زیر مجموعه این ابزار وجود دارد . بر روی پوشه User کلیک کنید .

۴٫ همانطور که مشاهده می کنید ۴ حساب کاربری در این صفحه وجود دارد که ۳ یوزر غیر فعال است . اگر بخواهید حساب کاربری را فعال کنید باید بر روی نام حساب کاربری کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب نمایید . سپس در پنجره باز شده تیک گزینه Account is disable رابردارید و بر روی کلید OK کلیک کنید . با انجام اینکار حساب کاربری فعال می شود .

5_آموزش_حذف_کردن_حساب_های_کاربری_ویندوز_10_زمانیکه_پاک_نمی_شوند

۵٫ اگر هم بخواهید حسابی حذف شود باید بر روی نام یوزر کلیک راست کرده و گزینه Delete را انتخاب نمایید .

6_آموزش_حذف_کردن_حساب_های_کاربری_ویندوز_10_زمانیکه_پاک_نمی_شوند

 نتیجه گیری:کاربران گرامی و محترم به انتهای آموزش حذف کردن حساب های کاربری ویندوز ۱۰ رسیدیم همونطور که مشاهده کردین به صورت تصویری به شما نحوهی انجام این کار رو توضیح دادم امیدوارم مفید و کاربردی بوه باشه همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید