آموزش خودهیپنوتیزم وهدف گذاری

0

خودهیپنوتیزم وهدف گذاری
خودهیپنوتیزم وهدف گذاری

آموزش خودهیپنوتیزم وهدف گذاری

مقدمه:خب دوستان خود هیپنوتیزم به ما آموزش می دهد که چگونه به اهدافمان برسیم ولی علت عدم موفقیت را آموزش نمی دهد.

اگر واقعا و با تمام وجود قصد دارید به اهدافتان برسید اولین قدم این است که به هدفتان فکر کنید. این هدف می تواند از هرجنسی باشید، کسب ثروت،موفقیت تحصیلی، موفقیت شغلی و…. هرچه هدف مشخصتر و واضحتر باشد تحقق آن آسان تر است.

اصولا انتخاب اهداف کلی ومبهم برای ضمیرناخودآگاه قابل قبول نیست، به طور مثال اگر شما آرزوی خریدن یک خودرو دارید، نباید اینگونه برنامه ریزی کنید: من آرزوی خرید بنز دارم. بلکه باید بطور دقیق و با ذکر جزییات بیانش کنید: من آرزوی خرید یک خودروی بنزcls، مدل ۲۰۱۵، فول آپشن، مشکی با تودوزی چرم کرم رنگ را دارم.

یا اگر می خواهید ادامه تحصیل بدهید باید هدف خود را اینگونه بیان کنید: قبولی در رشته روانشناسی بالینی دانشگاه تهران در سال ۱۳۹۵هرچه قدر جزییات بیشتر بیان شود، ضمیر ناخودآگاه قوی تر عمل می کند.

یکی دیگر از موضعاتی که بایدبرای انتخاب اهداف به آن توجه داشته باشیم انتخاب اهداف تصویری است، یعنی سعی کنید هر هدفی که برای خود انتخاب می کنید هم زمان تصویرآن را به ذهنتان منتقل کنید.

باید توجه داشته باشیدکه بطورکلی با هر تصمیی که انسان در زندگی خود می گیرد وهر هدفی که تعیین می کند، مکانیسم دفاعی بدن شروع به مقاومت می کند.اما ما با تکنیک های خود هیپنوتیزم قادر خواهیم بود که ضمیر ناخودآگاه را طوری برنامه ریزی کنیم که این مقاومت را درهم بشکند. درواقع خود هیپنوتیزم می تواند شما را وارد سطح هوشیاری آلفا کند. درطول روز مواقع زیادی وجود دارد که ذهن ما درحالت آلفا قرار دارد. به طور مثال زمانی که به تماشای تلویزون نشسته ایم یا زمانی که در حال تجسم خلاق هستیم یازمانی که به برف پاک کن ماشین در یک شب بارانی خیره می شویم درواقع در حالت آلفا قرارداریم.

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب جدید خودهیپنوتیزم وهدف گذاری رسیدم،  امروزه وبعداز انجام تحقیقات بسیار زیادی اندیشمندان حوزه روانشناسی به این نتیجه رسیده اند که گوش دادن به فایل های صوتی خود هیپنوتیزم  بهترین روش برنامه ریزی ناخودآگاه می باشد، بنابراین ما به سادگی و با استفاده از فایل های صوتی-تجسمی می توانیم ذهن خود را به حالت آلفا برده و آن را به بهترین شکل برنامه ریزی کنیم، امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:servatsazan

 

لینک مطلب

پاسخ دهید