آموزش فعالسازی اکانت های حذف یا غیرفعال شده ی اینستاگرام (بخش اول)

0

فعالسازی اکانت های حذف یا غیرفعال شده ی اینستاگرام (بخش اول)

 

 

فعالسازی اکانت های حذف یا غیرفعال شده ی اینستاگرام (بخش اول)

 

 

اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین نرم افزار های شبکه های اجتماعی است که در ایران نیز محبوبیت زیادی دارد. این شبکه ی اجتماعی جهت به اشتراک گذاری عکس و فیلم مورد استفاده قرار می گیرد.

شاید شما نیز در گذشته حساب هایی در  اینستاگرام داشته اید که به دلایلی آنها را حذف و یا غیر فعال کرده باشید. بر خلاف سیاست های اینستاگرام که اجازه ی فعالسازی مجدد این حساب ها را نمی دهد، راه حلی برای این کار وجود دارد. با سرزمین دانلود همراه باشید.

 

 

بر اساس قوانین اینستاگرام حساب هایی را که حذف و یا غیر فعال کرده باشید، دیگر قابل فعالسازی مجدد نیستند. اما اگر حساب شما هک شده باشد و یا اینستاگرام بطور خودکار آنرا حذف کرده باشد، شرایط کمی تفاوت پیدا می کند.

 

 

ابتدا توصیه می شود به نکات زیر توجه فرمایید: 

 

فعالسازی اکانت های حذف یا غیرفعال شده ی اینستاگرام (بخش اول)

 

 

1. در ابتدا باید بدانید تا زمانی که قوانین و مقررات اینستاگرام را رعایت کنید، حساب شما را حذف نخواهد کرد. همچنین کسی نمی تواند درخواست حذف اکانتی را برای اینستاگرام ارسال کند و تنها طبق شرایطی می تواند نقض مقررات را از طریق report اطلاع رسانی کند.

 

2. اگر به هر دلیلی حساب شما حذف یا غیر فعال شود، تمامی اطلاعات شما اعم از عکس، ویدیو،کامنت و… از بین خواهد رفت.

 

3. اگر اطمینان دارید که قوانین اینستاگرام را زیر پا نگذاشته اید و اکانت خود را نیز بصورت دستی حذف نکرده اید، ممکن است اکانت شما هک شده و توسط هکر حذف شده باشد، که البته اینستاگرام باز هم بدلیل اینکه دلیل این اتفاق را سهل انگاری در انتخاب رمز عبور قلمداد میکند، راه حلی برای بازگرداندن حساب شما، پیش رویتان نخواهد گذاشت.

 

4. اگر حساب خود را حذف کرده اید، می توانید با ایمیل قبلی و نام کاربری متفاوت از قبل دو باره یک حساب جدید بسازید که البته موجب بازیابی اطلاعات شما نخواهد شد.

 

5. گاهی ممکن است حساب شما غیر فعال نشده باشد ولی با استفاده از دستگاهی خاص امکان ورود به حساب را نداشته باشید، که احتمالا با استفاده از دستگاهی دیگر مشکل برطرف خواهد شد.

 

6. دستکاه های دارای سیستم عامل آی او اس گاهی بدلیل داشتن اپل آیدی ممکن است در هنگام ورود با خطا مواجه شوند که احتمالا با استفاده از مرورگر و سایت اینستاگرام، مشکل رفع خواهد شد.

 

7. گاهی دیده شده که پس از بروزرسانی دستگاه، امکان ورود به حساب میسر نبوده باشد، که توصیه می شود از یک دستگاه کامپیوتر و سایت اینستاگرام جهت ورود استفاده کنید.

 

 

اگر تمامی مراحل بالا را انجام دادید ولی باز هم در ورود به حساب مشکل داشتید، امکان وجود مشکلاتی از سرور های اینستاگرام نیز می باشد که باید اطلاعات حساب خود را بازنشانی کرده و دوباره در جهت ورود تلاش کنید. برای انجام این کار توصیه می شود از طریق فیسبوک اقدام کنید. البته شرط لازم برای این کار این است که حساب فیسبوک و اینستاگرام شما همگام سازی شده باشند.

 

بازنشانی رمز عبر حساب اینستاگرام از طریق فیسبوک:

 

1. در صفحه ی ورود به حساب اینستاگرام گزینه ی forgot password را انتخاب کنید.

 

2. در گام بعدی گزینه ی reset using facebook را انتخاب کنید.

 

3. اکنون وارد حساب فیسبوک خود شوید.

 

فعالسازی اکانت های حذف یا غیرفعال شده ی اینستاگرام (بخش اول)

 

 

با انجام مراحل بالا امکان بازنشانی رمز حساب اینستاگرام از طریق فیسبوک فراهم می شود.

 

 

 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید