آموزش فعال سازی فایل‌منیجر مخفی در آندروید مارشمالو , آموزش تصویری

0

android-6-marshmallow-3

آموزش فعال سازی فایل‌منیجر مخفی در آندروید مارشمالو , آموزش تصویری – فعال سازی فایل منیجر در اندروید ۶ – آموزش استفاده از فایل منیجر در آندروید مارشمالو – ترفندی برای فعال سازی فایل منیجر مخفی اندروید مارشمالو – آموزش تصویری کار با فایل منیجر در اندروید مارشمالو

چگونه در اندروید مارشمالو فایل‌منیجر مخفی را فعال کنیم؟

مقدمه:خب دوستان عزیز در این قسمت میپردازیم به نحوه ی فعال کردن فایل منیجر مخفی در آندروید مارشمالو یا ,۶  همان‌طور که می‌دانید گوگل به‌تازگی جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل محبوبش را معرفی کرده است، در این نسخه از اندروید می‌توان شاهد ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی از جمله بهبود کنترل‌ دسترسی نرم‌افزارها، بهبود مدیریت انرژی و میزان مصرف باتری، پشتیبانی از حسگر‌ اثر انگشت، پشتیبانی از اتصال یو‌اس‌بی نوع C و بهبود Google Now و پیشرفته‌شدن بخش جستجو اشاره‌کرد.

هرچند که بیشتر قابلیت‌های جدید مارشمالو قابل استفاده و در دسترس هستند، اما گوگل مانند همیشه ویژگی‌هایی را در این نسخه قرار داده که ممکن است پس از به‌روزرسانی نتوانید به‌طور مستقیم به‌ آن‌ها دسترسی داشته‌ باشید، از جمله این قابلیت‌ها وجود یک فایل‌منیجر مخفی در مارشمالو است که باید از طریقی که در ادامه می‌آید، آن را در ۳مرحله بسیار آسان فعال کنید.

۱- Settings را بازکنید

marshmallo-filemaneger-1

۲- به‌بخش Storage and USB مراجعه کنید

marshmallo-filemaneger-2

۳- صفحه‌را اسکرول کنید تا به Explore برسید و آن را لمس کنید

marshmallo-filemaneger-3

فعال سازی فایل‌منیجر مخفی در آندروید مارشمالو
فعال سازی فایل‌منیجر مخفی در آندروید مارشمالو

حال با مراجعه به لیست برنامه‌ها می‌توانید این فایل‌منیجر را مشاهده کنید. فایل‌منیجر افزوده شده در این نسخه از اندروید در سطح بسیار ابتدایی است و امکانات کمی را در اختیار شما می‌گذارد، مثلا در این فایل‌منیجر شما نمی‌توانید نام‌ یک فایل را تغییر دهید یا آن‌را Cut کنید، اما می‌توانید فایل‌هایتان را مرتب سازید، از آن‌ها کپی بگیرید و به‌ اشتراک‌بگذارید. هرچند که این امکانات فوق‌العاده نیستند اما بودن آن در برخی موارد بهتر از نبودنش است.

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان آموزش فعال سازی فایل‌منیجر مخفی در آندروید مارشمالو رسیدیم در این مطلب توضیح دادیم که چگونه شما میتوانید از فایل منیجر مخفی در آندروید ۶ استفاده کنید امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:itresan

دوستان عزیز اگر مطلب وب سایت برای شما مفید بوده است لطفا وب سایت گیگر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک مطلب

پاسخ دهید