آموزش قطع دسترسی دستگاه های دیگر به تلگرام

0

آموزش تصویری چگونه دسترسی دستگاه های دیگر را به تلگرام محدود کنیم

مقدمه:دوستان عزیز و گرامی نرم افزار پیام رسان تلگرام به علت سرعت زیاد در ارسال پیام و محیط کاربری ساده و امن به یکی از محبوب ترین نرم افزار پیام رسان در بین عموم مردم تبدیل شده است .این موضوع کاملا درست است که تلگرام به یکی از امن ترین نرم افزار در زمینه خودش تبدیل شده است ولی این موضوع باعث نمیشود که فکر کنید تلگرام هک نخواهد شد . پس باید کاری انجام دهید که تلگرام شما امن تر شود . یکی از موضوع هایی که امنیت تلگرام شما را کم میکند این است که از نسخه های مختلف آن مانند نسخه وب و ویندوز هم استفاده کنید . به عنوان مثال شما از تلگرام نسخه ویندوز استفاده میکنید ولی در آخر از یاد میبرید که از اکانت خود خارج شوید سپس فردی دیگر پشت سیستم مینشیند و تمام پیام های شما را میخواند. بهترین کار این است که شما فقط از یک نسخه تلگرام استفاده کنید که امن ترین آن نسخه اندروید و ios است و دسترسی دستگاه های دیگر به تلگرام را غیر فعال کنید این به این معناست که فقط شما به وسیله ی دستگاه همراه خود میتوانید وارد تلگرام شوید. پس با ما همراه باشید تا به شما آموزش دهیم که چگونه دسترسی دستگاه های دیگر را به تلگرام خود لغو کنید.

ابتدا منوی تلگرام خود را باز کنید و گزینه ی settings را تب کنید.

چگونه_دسترسی_دستگاه_های_دیگر_را_به_تلگرام_محدود_کنیم_1

حالا از صفحه ای که برای شما باز میشود گزینه یprivacy and security را انتخاب کنید.

چگونه_دسترسی_دستگاه_های_دیگر_را_به_تلگرام_محدود_کنیم_2

حالا از بخش security گزینه ی active sessions را تب کنید .

چگونه_دسترسی_دستگاه_های_دیگر_را_به_تلگرام_محدود_کنیم_3

در این مرحله شما میتوانید تمامی دستگاه هایی که به حساب کاربری شما متصل هستند را مشاهده کنید .

حالا برای غیر فعال و خارج کردن دستگاه های دیگر کافیست که بر روی گزینه ی terminate all other sessions تب کنید و از کادری که باز میشود ok را انتخاب کنید.

چگونه_دسترسی_دستگاه_های_دیگر_را_به_تلگرام_محدود_کنیم_4

این روش برای لغو دسترسی ها برای دستگاه های اندرویدی میباشد در دستگاه های با سیستم عامل IOS کار به همین شکل است ولی فقط یک فرق کوچک دارد .

در IOS بعد از ورود به تنظیمات کافیست که گزینه ی chat settings را انتخاب کنید و سپس مانند بالا عمل کنید .

قطع دسترسی دستگاه های دیگر به تلگرام
قطع دسترسی دستگاه های دیگر به تلگرام

حالا فقط شما میتوانید با دستگاه خود وارد اکانت تلگرامتان شوید و خیالتان از بابت هک شدن راحت شود .

نتیجه گیری:کاربران گیگر به انتهای آموزش قطع دسترسی دستگاه های دیگر به تلگرام  رسیدیم در این آموزش به صورت تصویری نحوه ی قطع کردن دسترسی دیگران به تلگرام خود را به شما عزیزان توضیح دادم امیدوارم مفید بوده باشه همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید