آموزش مجبور کردن ویندوز 10 به آپگرید به آخرین بیلد

0

بیلد نوامبر 2015، یعنی بیلد 1511، چیزی بود که بسیاری از کاربران به دنبال آن بودند. نه تنها در این بیلد چند ویژگی معرفی شد، بلکه چندین باگ نیز بطور کامل رفع شدند. تنها مشکلی که این بیلد دارد، گسترده‌نبودن آن برای همه است. بعضی افراد، هنوز منتظر این بیلد هستند. اگر شما هنوز از بیلد قبلی استفاده می‌کنید و ویندوز به شما می‌گوید: به‌روز هستید؛ وقت آن است که ویندوز خود را مجبور به آپگرید به آخرین بیلد کنید. با ما باشید.

مجبورکردن ویندوز 10 به آپگرید به آخرین بیلد نیاز به مهارت خاصی ندارد، اما کمی وقت می‌برد. در این فرآیند فرض می‌کنیم، شما از نسخه قانونی ویندوز 10 استفاده می‌کنید.

برای اجبار به آپدیت، ابزار Windows Media Creation را که مایکروسافت هنگامی که ویندوز 10 را بیرون داد، منتشر کرد، دانلود کنید. این ابزار را راه‌اندازی کرده و گزینه Upgrade this PC now را انتخاب کنید. هنگامی که ابزار در حال دانلود دوباره ویندوز 10 است، صبر کرده و بعد می‌توانید استفاده از کامپیوترتان را ادامه دهید.

مجبورکردن ویندوز 10 به آپگرید به آخرین بیلدهنگامی که ابزار ویندوز 10 را دانلود کرد، آپدیت‌ها را جستجو می‌کند. بعد از اتمام دانلود آپدیت‌ها، دوباره اقدام به نصب ویندوز 10 خواهد کرد. این کار نصب فعلی را لغو نمی‌کند و در عوض، ویندوز را آپگرید می‌کند. برنامه‌های شما، تنظیمات، اطلاعات و حتی والپیپری که انتخاب کرده‌بودید هم دست‌نخورده باقی خواهد ماند.

مجبورکردن ویندوز 10 به آپگرید به آخرین بیلدهمه کاری که شما باید انجام دهید، این است که جلوی کامپیوتر نشسته و فرآیند نصب که یک ساعت کامل طول می‌کشد را تماشا کنید، ضمنا در حین نصب، قادر به استفاده از کامپیوتر خود نیستید. بعد از اینکه نصب کامل شد، ویندوز 10 به آخرین بیلد آپگرید شده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید