آموزش مهارت در محیطی پویا برای فارسی زبانان

0

شبکه اجتماعی فن آموزی در آینده‌ای نزدیک از سوی یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به جمع شبکه‌های اجتماعی می پیوندد.

مهدی حسن خانی مدیر پروژه شبکه اجتماعی فن آموزی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  در خصوص اهداف راه اندازی این شبکه گفت: شبکه اجتماعی فن‌آموزی با هدف تسهیل دسترسی دانشجویان، اساتید و متخصصان به اطلاعات علمی؛ فنی؛ تخصصی و آموزش مهارت در زمینه‌های گوناگون در فضای مجازی به همت یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی راه‌اندازی می‌شود.

وی  افزود: هدف این شبکه اجتماعی در دسترس قرار‌دادن آموزش مهارت در زمینه‌های مختلف با کیفیت بالا و رعایت استانداردهای آموزشی و اشتراک‌گذاری دانش در یک محیط پویا برای فارسی‌زبانان است.

به گفته وی در نگاه کلی اهداف شبکه اجتماعی فن‌آموزی را می‌توان به برقراری تعامل و انتقال دانش در زمینه‌های گوناگون،کارآفرینی و اشتغال بیان کرد  و برای علاقه مندان به فراگیری مهارت در موضوعات مختلف بویژه کسانی که فرصت حضور در کلاس های آموزشی مختلف را ندارد؛ مفید است.

حسن خانی خاطرنشان کرد: این شبکه بستری را فراهم می‌سازد تا دانشگاه‌ها و سایر مجموعه‌های فعال در زمینه تولید محتوای آموزشی به‌ صورت چندرسانه‌ای تولیدات خود را در این شبکه اجتماعی معرفی و تجاری‌سازی کرده و به اشتراک بگذارند.

وی یاد آور شد: این شبکه اجتماعی با ارائه سرویس‌های گوناگون، فرصت انجام پروژه و کسب درآمد از طریق مهارت‌ها و کارآفرینی را فراهم نموده  و به‌ زودی می‌توان از آن بهره‌ مند شد.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید