آموزش نحوه جابجایی عکس و فیلم در آیفون+تصاویر

0

اتاق خبر 24: 

در حال حاضر افزودن قابلیت انتقال فایل با بلوتوث به آیفون یکی از دلایل اصلی جیلبریک برای بسیاری از کاربران است و آن‌‌ها چاره‌ی کار خود را فقط در این کار می‌بینند. از طرفی اپل همزمان با معرفی آیفون ۵ اس با معرفی سرویس AirDrop درصدد کمرنگ‌کردن ضعف آی‌اواس در زمینه‌ی ارتباط با گوشی‌ های دیگر برآمد، ولی بخاطر سیاست‌های محدودکننده‌ی این شرکت، باز این قابلیت نتوانست نقش چندانی در حل‌کردن این ضعف ایفا کند. قابلیت AirDrop تنها بین گوشی‌های ۵ به بالا،آیپد ۴ به بالا و آیپاد ۵ قابل استفاده است.

حال سوال بسیاری از دارندگان گوشی آیفون این است: اگر گوشی ما و طرف مقابل ۵ اس نباشد، و یا گوشی خود را جیلبریک نکرده باشیم، هیچ راهی نیست که بتوان یک فایل را برای مثال بین یک گوشی آیفون و یک گوشی اندرویدی رد و بدل کرد؟ در این آموزش خواهید دید که این کار قابل انجام است. می‌توانید بدون نیاز به بلوتوث و واسطه‌ی خارجی (مثل مودم روتر) و صرفاً با دو گوشی‌ای که در دست دارید اقدام به جابجایی هر گونه فایل بین آیفون و طیف وسیعی از گوشی‌های دیگر بکنید.

 

انتقال عکس

 

۱- پس از انجام قدم‌های یک تا دو، در گوشی‌ای که قصد ارسال عکس از آن را دارید به سربرگ Files بروید.

۲- بر روی آیکون ایمپورت تپ کنید. 

۳- بر روی Import Photo تپ کنید.

۴- گالری شما گشوده می‌شود. تصاویر دلخواه خود را انتخاب کرده و بر روی Done تپ کنید.

۵- صبر کنید تا عکس‌ها به داخل برنامه ایمپورت شود.

۶-  از طی‌کردن قدم سه، عکس‌های ایمپورت‌شده را مشاهده می‌کنید. با تپ‌کردن بر روی هر عکس می‌توانید آن را لود و ذخیره کنید.

 

انتقال آهنگ

۱- پس از انجام قدم‌های یک تا دو، در گوشی‌ای که قصد ارسال موزیک از آن را دارید به سربرگ Files بروید.

۲- بر روی آیکون ایمپورت تپ کنید.

۳- بر روی Import Music تپ کنید.

۴- لیست آهنگ‌هایتان باز می‌شود. بر روی علامت + در کنار موزیک‌های دلخواهتان تپ کرده و پس از اتمام انتخاب بر روی Done کلیک کنید.

۵- صبر کنید تا آهنگ‌ها به داخل برنامه ایمپورت شوند.

۶- پس از طی‌کردن قدم سه، آهنگ‌های ایمپورت‌شده را مشاهده می‌کنید. با تپ‌کردن بر روی هر آهنگ می‌توانید آن را لود کرده و با اپ Downloads آن را ذخیره کنید.

 

انتقال ویدیو

۱- پس از انجام قدم‌های یک تا دو، در گوشی‌ای که قصد ارسال ویدیو از آن را دارید به سربرگ Files بروید.

۲- بر روی آیکون مشخص‌شده در تصویر تپ کنید.

۳- بر روی Import Video تپ کنید.

۴- گالری شما گشوده می‌شود. ویدیوی دلخواه خود را انتخاب کرده و بر روی Choose تپ کنید.

۵- صبر کنید تا ویدیو به داخل برنامه ایمپورت شود. 

۶-  از طی‌کردن قدم سه، ویدیوی ایمپورت‌شده را مشاهده می‌کنید. با تپ‌کردن بر روی ویدیو می‌توانید آن را لود کرده و با اپ Downloads آن را ذخیره کنید.

 

توجه: همانطور که در متن آموزش نیز تاکید شده است، یک گوشی فقط نقش گیرنده و گوشی دیگر فقط نقش فرستنده را دارد و امکان فعال بودن توام این دو نیست. برای تغییر ارسال‌کننده و دریافت‌کننده نیاز دارید که تمامی مراحل فوق را بین دو گوشی جابجا کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید