آموزش نحوه شستن شال زمستانی

0

نحوه شستن شال زمستانی
نحوه شستن شال زمستانی

آموزش نحوه شستن شال زمستانی

مقدمه:دوستان خوبم ما خانم ها همیشه سعی می کنیم بهداشت را تا جای ممکن رعایت کنیم اما یک سری لباس ها هستند که شستن آن ها را فراموش می کنیم. برای مثال: دستکش ها و شال های زمستانی. در اینجا روش صحیح شستن و تمیز کردن این لباس ها را به شما آموزش می دهیم.

وسایل مورد نیاز: شامپو بچه و یک لگن بزرگ

روش شستشو: لگن را پر از آب سرد کنید و چند قطره شامپو بچه داخل آن بریزید. با دست هم بزنید تا شامپو در آب حل شود. شال را داخل آب قرار دهید. بگذارید به مدت ۱۰ دقیقه بماند. ( بیشتر از ۱۰ دقیقه ممکن است به شال آسیب برساند) سپس آب لگن را خالی کنید ولی بگذارید شال داخل آن بماند. دوباره کمی آب داخل لگن بریزید و کمی شال را داخل آب تکان دهید سپس آب را خالی کنید. چند مرتبه این کار را تکرار کنید تا مطمئن شوید که شامپو روی شال نمانده است. اکنون شال را به لبه لگن فشار دهید تا آب آن کشیده شود. در نهایت روی یک سطح مسطح قرار دهید تا خشک شود.

آیا می توانیم زیر شیر آب، شال را آبکشی کنیم؟ خیر چون فشار مستقیم آب به شال صدمه وارد می کند.

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب نحوه شستن شال زمستانی رسیدیم ، چه نوع پارچه هایی را می توان با این روش شستشو داد؟ پارچه های سیلک، ریون، ترمه، پشم و… شال ها را جداگانه بشوئید تا به همدیگر رنگ ندهند، امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با ما باشید.

گرداوری:گیگر

منبع:bedunim

لینک مطلب

پاسخ دهید