آموزش نظارت بر میزان مصرف اپلیکیشن ها از باتری موبایل با Battery Mix

0

نظارت بر میزان مصرف اپلیکیشن ها
نظارت بر میزان مصرف اپلیکیشن ها

 آموزش نظارت بر میزان مصرف اپلیکیشن ها از باتری موبایل با Battery Mix  – آموزش تصویری نظارت کرد بر حجم استفاده شده از اپلیکشین های موبایل – نحوه ی نظارت بر حجم استفاده شده از نرم افزارها در اندروید – آموزش کنترل حجم مصرف شده نرم افزار ها در آندروید – آموزش حرفه ای نظاره کردن حجم مصرفی توسط اپلیکشن ها در اندروید

نظارت بر میزان مصرف اپلیکیشن ها از باتری موبایل با Battery Mix

مقدمه:دوستان خوبم در این مطلب قصد دارم بهتون نرم افزاری رو معرفی کنم تا بتونید بر میزان مصرف اپلیکشین ها نظارت کنید , اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که میزان مصرف باتری توسط هر اپلیکیشن را به طور مجزا به شما نمایش می‌دهد تا با نظارت بر اپلیکیشن‌های پرمصرف، مدیریت کاملی روی باتری گوشی خود داشته باشید. با گیگر همراه باشید.

با وجود پیشرفته‌تر شدن گوشی‌های موبایل در چند سال اخیر و سیر صعودی فوق‌العاده‌ی آن، هنوز سازندگان و همچنین کاربران با مشکلی به نام باتری دست و پنجه نرم می‌کنند و کمتر کاربری را می‌توان پیدا کرد که از باتری گوشی خود راضی باشد (مگر آنکه تنها برای تماس و پیام‌کوتاه از گوشی استفاده کند). Battery Mix اپلیکیشنی برای مدیریت روی باتری گوشی است که با نصب آن می‌توانید به طور کامل روی عملکرد باتری خود نظارت داشته باشید.

نظارت بر میزان مصرف اپلیکیشن ها
نظارت بر میزان مصرف اپلیکیشن ها

رسم گراف‌های دقیق از نحوه‌ی مصرف باتری دستگاه، مانیتور کردن اپلیکیشن‌های نصب شده و تخمین میزان مصرف باتری توسط هرکدام از آن ها، وجود بیش از ۱۵ آیکون متفاوت، دارا بودن ویجت‌های مختلف برای کنترل هر چه آسان تر مصرف باتری و نمایش میزان زمان باقی مانده تا شارژ ۱۰۰% و ۰% از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن به حساب می‌آیند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

نتیجه گیری:کاربران گرامیو عزیز به انتهای مطلب آموزش نظارت بر میزان مصرف اپلیکیشن ها از باتری موبایل با Battery Mix  رسیدیم امیدوارم ایننرم افزار بدردتون بخوره و مفید بوده باشه همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید