آموزش و معرفی ۷ افزونه رایگان در Microsoft Office, قسمت ۱

0

7 افزونه رایگان در Microsoft Office
7 افزونه رایگان در Microsoft Office

آموزش تصویری ۷ افزونه رایگان بهبود عملکرد در Microsoft Office قسمت ۱

مقدمه:دوستان محترم مایکروسافت آفیس یک پلت فرم بسیار قوی در زمینه ایجاد و ویرایش سند است ولی شما می توانید با افزودنی های رایگان آن را قوی تر و میزان بهره وری از آن را بهبود ببخشید .افزودنی ها یک سری برنامه های کوچک هستند که برنامه Microsoft Office شما را پیشرفته تر می کنند .بعضی از این افزودنی ها برای یک و یا چند تا از برنامه های Office قابل استفاده هستند .

بهترین افزودنی های رایگان برای  Microsoft Office
Grammarly
برنامه دستور زبان داخلی خود آفیس زیاد قدرتمند به نظر نمی رسد . اگر شما در حال نوشتن وایجاد یک سند بسیار حرفه ای هستید و یا این که می خواهید متن نوشته شده را بهبود ببخشید افزونه  Grammarly می تواند تاثیر مثبتی بر دستور زبان و تلفظ لغات متن شما داشته باشد . از عملکرد دیگر این افزونه می توان به قابلیت علامت گذاری نقطه و ساختار جمله اشاره کرد . تمام امکانات این افزونه در نسخه رایگان آن در دسترس نیست اما کارایی آن به مراتب بهتر از نسخه داخلی تصحیح تلفظ  Microsoft Office است . زمانی که شما آماده بازبینی سند خود شده اید فقط کافیست با یک کلیک بر روی گزینه  Grammarly آن را اجرا کنید تا شروع به چک کردن متن سند شما کند . شما می توانید Grammarly را از لینک زیر دانلود کنید .
http://tr.grammarly.com

7 افزونه رایگان در Microsoft Office
7 افزونه رایگان در Microsoft Office

Office Tabs یا زبانه های آفیس
اگر شما از تعدادی زیادی سند به طور همزمان استفاده می کنید  Office Tabs مدیریت تمام فایل های شما را با ایجاد زبانه بسیار آسان تر می کند . این امر باعث افزایش بهروری شما نسبت به جابجایی بین سند ها از taskbar ویندوز است .آخرین نسخه این افزونه با Office 2016 کار می کند .
http://office-tabs.com

7 افزونه رایگان در Microsoft Office
7 افزونه رایگان در Microsoft Office

Imagr جستجو کننده تصاویر
نتیجه گیری:کاربران گرامی و عزیز به پایان معرفی ۷ افزونه رایگان در Microsoft Office رسیدیم,  ویژگی تصاویر آنلاین Office به شما این امکان را می دهد که به پیدا کردن تصاویر از طریق Bing , Facebook و یا حساب شخصی Flickr خود بپردازید . گزینه بهتر برای این کار افزونه Imagr است که به شما امکان جستجو در مابقی تصاویر Flickr می دهد و می توانید از آن ها در سند خود استفاده کنید .

https://store.office.com

لینک مطلب

پاسخ دهید