آموزش پرونده‌سازی برای اپلیکیشن‌های آیفون و آیپد

0

آموزش پرونده‌سازی برای اپلیکیشن‌های آیفون و آیپد

مقدمه:دوستان خوبم صفحه‌ی خانه‌ی گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آیپد آنقدر مهمان‌نواز هست که به کاربر خود اجازه دهد تا ده‌ها اپلیکیشن و برنامه را بر روی اسکرین دستگاه خود برای دسترسی سریع‌تر، جای دهد. خوشبختانه، به لطف حضور پوشه‌های مجازی، این رقم می‌تواند چندین برابر شود و مخاطب با انتقال برنامه‌های مورد نظرش به پوشه‌های جدید، تعداد زیادتری اپلیکیشن را در گوشه و کنار خانه‌ی دستگاه خود جای دهد. پوشه‌ها، ابزارهای مناسبی برای خانه‌تکانی صفحه‌ی خانه‌ی آیفون یا آیپد نیز هستند و به کاربر کمک می‌کنند تا خانه‌ی مجازی دستگاه خود را همیشه تر و تمیز و به دور از هر گونه شلختگی نگه دارد. کاربران آیفون و آیپد می‌توانند اپلیکیشن‌ها و برنامه‌های مورد علاقه‌شان را بر مبنای هر متر و معیاری که بیش‌تر می‌پسندند، دسته‌بندی کنند و هم‌خانواده‌ها را در کنار هم، درون یک پوشه‌ی جدید، اسکان دهند.

راهنمای ایجاد پوشه‌ی جدید بر روی آیفون یا آیپد؛

گام اول: به صفحه‌ی خانه‌ی دستگاه مورد نظر خود وارد شوید.

گام دوم: اپلیکیشنی را که قصد دارید تا پوشه‌ی جدیدی برای آن ایجاد کنید، لمس کنید و تا زمانی که آیکون تمام برنامه‌ها بر روی صفحه‌ی نمایش به حرکت درآیند، نگه دارید. در واقع رقص خوش‌خوشانه‌ی آیکون برنامه‌ها، به این معناست که اپلیکیشن‌های نصب شده، آماده‌ی پذیرش تغییرات مورد نظر کاربر دستگاه هستند. (اگر از گوشی آیفون ۶ اس، استفاده می‌کنید، در صورتی که صفحه‌ی نمایش را با فشار زیاد لمس کنید، قابلیت ۳D Touch را فعال خواهید کرد. بنابراین، بهتر است تا حد امکان صفحه‌ی نمایش را به آرامی لمس کنید و فشار دهید.)

گام سوم: همانطور که انگشت خود را بر روی اپلیکیشن مورد نظرتان نگه داشته‌اید، آیکون برنامه را بر روی اپلیکیشن دیگری که قصد همخانه کردنش را با این اپلیکیشن دارید، بکشید.

گام چهارم: اگر نامی که به صورت خودکار توسط سیستم‌عامل iOS برای پوشه‌ی جدید، انتخاب شده است، با ذائقه‌تان همخوانی ندارد، می‌توانید نام اختصاص داده شده را لمس کنید و به هر عنوان تازه‌ای که دوست دارید، تغییر دهید و گزینه‌ی Done را انتخاب کنید.

پرونده‌سازی برای اپلیکیشن‌های آیفون
پرونده‌سازی برای اپلیکیشن‌های آیفون

 

گام پنجم: فضای خالی بیرون پوشه‎ی ایجاد شده را لمس کنید تا دوباره به صفحه‌ی خانه، هدایت شوید.

گام ششم: هر اپلیکیشن دیگری را که می‌خواهید به پوشه‌ی تازه ایجاد شده منتقل کنید، انتخاب نمایید و به درون پوشه‌ی جدیدتان انتقال دهید.

گام هفتم: برای این که از حالت Edit اپلیکیشن‌ها خارج شوید، بر روی دکمه‌ی Home کلیک کنید تا دوباره آیکون‌ها، آرام و قرار همیشگی خود را بدست آورند.

راهنمای اضافه کردن اپلیکیشن‌های جدید به پوشه‌های ایجاد شده بر روی آیفون و آیپد؛

  گام اول: به صفحه‌ی خانه‌ی دستگاه مورد نظر خود وارد شوید.

گام دوم: اپلیکیشنی را که قصد دارید تا پوشه‌ی جدیدی برای آن ایجاد کنید، لمس کنید و تا زمانی که آیکون تمام برنامه‌ها بر روی صفحه‌ی نمایش به حرکت درآیند، نگه دارید.

 گام سوم: همانطور که انگشت خود را بر روی اپلیکیشن مورد نظرتان نگه داشته‌اید، آیکون برنامه را به درون پوشه‌ی مورد نظرتان انتقال دهید.

گام چهارم: انگشت خود را رها کنید تا برنامه، خانه‌ی جدید خود را بر روی پوشه‌ی مورد نظرتان پیدا کند.

2

گام پنجم: هر تعداد برنامه و اپلیکیشنی را که می‌خواهید، به درون پوشه‌ی مورد نظرتان منتقل کنید.

گام ششم: برای این که از حالت Edit اپلیکیشن‌ها خارج شوید، بر روی دکمه‌ی Home کلیک کنید تا دوباره آیکون‌ها، آرام و قرار همیشگی خود را بدست آورند.

راهنمای حذف پوشه‌های ایجاد شده بر روی آیفون و آیپد؛

گام اول: در صفحه‌ی خانه، پوشه‌ای را که تصمیم به حذف آن دارید، لمس کنید.

گام دوم: یکی از اپلیکیشن‌های داخل پوشه را لمس کنید و نگه دارید تا اپلیکیشن‌ها به وضعیت Edit وارد شوند.

گام سوم: تمام اپلیکیشن‌ها را از درون پوشه‌ی مورد نظر، خارج کنید، بدین ترتیب پوشه‌ی نامزدِ حذف شدن، ناپدید می‌شود و دود شده و به هوا می‌رود.

 

پرونده‌سازی برای اپلیکیشن‌های آیفون
پرونده‌سازی برای اپلیکیشن‌های آیفون

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان مطلب پرونده‌سازی برای اپلیکیشن‌های آیفون و آیپد رسیدیم امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:applestan

دوستان عزیز اگر مطلب وب سایت برای شما مفید بوده است لطفا وب سایت گیگر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک مطلب

پاسخ دهید