آموزش کامل مدیریت ۲ ایمیل در یک مرورگر

0

 مدیریت 2 ایمیل در یک مرورگر
مدیریت ۲ ایمیل در یک مرورگر

آموزش کامل مدیریت ۲ ایمیل در یک مرورگر

مقدمه:دوستای گرامی و عزیز تا به‌حال دو ایمیل از یک سرویس‌دهنده را در یک مرورگر باز کرده‌اید؟ اگر این کار را انجام داده باشید متوجه شده‌اید که پس از ورود به یکی از حساب‌های کاربری خود چنانچه دوباره لینک سرویس‌دهنده ایمیل را وارد کنید، عملیات ورود به حساب کاربری قبلی انجام شده و شما نمی‌توانید به حساب جدید وارد شوید.

 

در این شرایط تنها راه‌حل موجود این است که از حساب قبلی خارج شده و به حساب شماره ۲ وارد شوید یا با استفاده از یک مرورگر دیگر به محیط کاربری حساب شماره ۲ وارد شوید.

 

آیا می‌دانید در این شرایط بدون استفاده از مرورگر دیگر نیز می‌توانید دو حساب کاربری از یک ایمیل را به‌صورت همزمان مدیریت کنید؟ انجام این کار در مرورگرهای مختلف همچون کروم، فایرفاکس و اج مایکروسافت امکان‌پذیر بوده و روش آن نیز به شرح زیر است:

 

۱- ابتدا مرورگر دلخواه خود را اجرا کرده و به حالت معمول لینک سرویس‌دهنده ایمیل را وارد کرده و پس از تکمیل اطلاعات حساب کاربری خود در کادرهای مورد نظر، عملیات ورود به حساب کاربری را اجرا کنید.

 

نتیجه گیری:کاربران گرامی به انتهای مطلب جدید مدیریت ۲ ایمیل در یک مرورگر رسیدیم,  اکنون زمان آن فرا رسیده تا حساب شماره ۲ را نیز در همین مرورگر اجرا کنید! ترفندی که برای انجام این کار ‌باید اعمال کنید، استفاده از قابلیت مرور مخفی یا مرور خصوصی در مرورگر است. در مرورگرهای مختلف با مراجعه به منوی اصلی و انتخاب
گزینه‌ New Incognito Window (در مرورگر کروم) یا New Private Window (در مرورگر فایرفاکس) یا ,  new همراه با ما باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:beytoote

لینک مطلب

پاسخ دهید