آنجلینا جولی استاد دانشگاه می‌شود!

0

گیگر :

پس از انتقادهای وحشتناک در مورد فیلم کنار دریا (By the Sea) به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری آنجلینا جولی و تهیه‌کنندگی مشترک آنجلینا جولی و برد پیت که در سال ۲۰۱۵ اکران شد، آنجلینا جولی چندین ماه خود را با کارهای انسان‌دوستانه مشغول کرد. برد پیت در حال حاضر به همراه ماریون کوتیلارد در حال فیلمبرداری فیلمی در انگلستان و سراسر اروپا است. در نتیجه آنجلینا و فرزندانشان چند ماهی است که در لندن زندگی می‌کنند. این دوره، دوره خوبی برای آنجلینا محسوب می شود؛ بیشتر به این دلیل که واقعا بر روی کارهای انسان‌دوستانه خود تمرکز کرده است. حالا آنجلینا جولی مقدس استاد دانشگاه شده است.

وی قرار است به دانشکده اقتصاد دانشگاه لندن به عنوان استاد مهمان بپیوندد. آنجلینا جولی در دوره جدید ارشد در مورد زنان، صلح و امنیت در سال تحصیلی ۲۰۱۶-۲۰۱۷ این دانشگاه به عنوان استاد فعالیت خواهد داشت. وی به عنوان استاد مهمان، سخنرانی خواهد کرد، در کارگاهای آموزشی و مراسم عمومی شرکت خواهد کرد و به تحقیق در مورد پروژه‌ها ادامه خواهد داد.

این دوره که در نوع خود اولین محسوب می‌شود، سال گذشته توسط آنجلینا جولی و وزیر امور خارجه سابق بریتانیا که وی نیز به عنوان استاد مهمان در این دوره حضور خواهد داشت، ارائه شد.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید