آنچه که باید برای مدل و مدلینگ شدن بدانید

0

آنچه که باید برای مدل و مدلینگ شدن بدانید

آنچه که باید برای مدل و مدلینگ شدن بدانید

 در جامعه کنونی مدلینگ ها درآمد بسیار خوبی دارند البته اگر روی اصول پیش رفته باشند و زیبایی و استیل خود را همواره حفظ کنند. اگر شما آقا یا خانم محترم هم قصد دارید در آینده به عنوان یک مدل حرفه ای در جامعه فعالیت کنید و از این راه پول خوبی را بدست آورید توصیه می کنیم این مطلب سماتک را با دقت دنبال کنید.

 

با توجه به بازار داغ و تب مدلینگ این روزها بین جوانان به سراغ یکی از مدل های قدیمی و حرفه ای ایران رفتیم و چند دقیقه ای را با ایشان سپری کردیم.در این مطلب سماتک به سراغ یکی از بهترین مدل های جهان رفته ایم و اولین سوال خود را از وی می پرسیم:

 

از چه زمانی و کجا وارد دنیای حرفه ای مدلینگ شدید و اولین پروژه حرفه ای شما چه بود؟

در دوران نوجوانی تشویق دیگران من را متوجه استعدادم در این زمینه کرد، با افراد زیادی صحبت کردم و از آنجاییکه جایگاه حرفه ای  برای شروع فعالیت در ایران پیدا نکردم  مجبور به همکاری کردن با برند ها و آژانس های مدلینگ خارج ازکشور شدم و فعالیت حرفه ای ام را با یک برند ترکیه ای آغازکردم

آنچه که باید برای مدل و مدلینگ شدن بدانید

و پس ازآن پیشنهاد های دیگری از چند برند در مالزی و دبی داشتم که با تعدادی از آن ها همکاری کردم.با توجه به اینکه این روزها جوانان زیادی به این حرفه علاقه مند هستند و دوست دارند که حتی برای یکبار دنیای این شغل را تجربه کنند شما درآمد حاصل از این حرفه را چگونه ارزیابی میکنید؟

 

درآمد حاصل از شغل مدلینگ در ایران و خارج از کشور بستگی به شرایط مدل و میزان حرفه ای بودن مدل دارد. به گزارش سماتک دنیای حرفه ای مدلینگ ایران در مقایسه با کشورهای غربی کاملا متفاوت است و تا رسیدن به استاندارد های دنیا و هماهنگ کردن این استانداردها با کشور اسلامی مسیر زیادی را باید طی کنیم.

آنچه که باید برای مدل و مدلینگ شدن بدانید

هر مدل بر اساس شرایط ظاهری و فیزیکی خود و سبکی که ابداع میکند به درجه های مختلفی رتبه بندی میشود و بر اساس رتبه و سطح خود میزان درآمدش هم تغییر میکند.متاسفانه در بین جوانان جا افتاده که مدل بودن کار راحتی است

 

و هر کس با داشتن چهره و اندام متناسب میتواند یک مدل حرفه ای شود و به راحتی کسب درآمد کند ولی در واقع مدل بودن کار سختی است و تا رسیدن به درآمد و حرفه ای شدن مسیر سختی باید طی شود.

آنچه که باید برای مدل و مدلینگ شدن بدانید

این مسیر سخت و طولانی که فرمودید شامل چه مراحلی است و شما به عنوان یک مدل حرفه ای و بین المللی چه کارهایی را در طی روز انجام میدهید؟یکی از دغدغه های مهم من ورزش و رژیم غذایی است.

 

از ابتدای زمانی که شروع به فعالیت حرفه ای در این زمینه کردم حدودا 10 سال است که محدودیت غذایی دارم و بسیاری از غذاها را که برای سلامتی بدن مضر است مصرف نمیکنم.همینطور عدم استعمال دخانیات یکی از فاکتورهایی است که به شدت به آن پایبند هستم و تحت هیچ شرایطی نه تنها مصرف نمیکنم بلکه در معرض دود مصرف دیگران هم قرار نمیگیرم

آنچه که باید برای مدل و مدلینگ شدن بدانید

همچنین 5 روزدر هفته بصورت کاملا جدی به ورزش فیتنس مدلینگ مشغول هستم و شاگردان زیادی در این زمینه دارم که برنامه ی تمرین شان را از من تامین میکنند.

 

تحصیلات شما در چه زمینه ای است و شغل اصلی تان چیست؟من مهندسی صنایع دارم ولی در زمینه ی مد و فشن در خارج از کشور و آموزش حرفه اى مدلينگ و طراحی لباس داخل کشور فعالیت دارم و به آن مشغول هستم

آنچه که باید برای مدل و مدلینگ شدن بدانید

یک تیم تخصصی طراحی لباس راه اندازی کرده ام که در آن طراحی انواع لباس هم برای خانم ها و هم برای آقایان در سنین مختلف بصورت کاملا حرفه ای توسط طراحان مجرب و خلاق انجام میدهیم.

 

تیم تخصصی طراحی لباس من سعی دارد با طراحی لباس های تماما ایرانی و تلفیق آن با سبک مدرن و فشن و توجه به پوشیدگی  شکیل بودن و راحتی و جنس پارچه سبکی جدید از پوشاک را به مردم عزیزمان ارائه دهد.

آنچه که باید برای مدل و مدلینگ شدن بدانید

در زمينه آموزش

مدلینگ متد تدريس مباحث كاملا بين المللى است و هنرجو در پايان دوره علاوه بر داشتن تسلط كامل بر علم مدلينگ هم از جهت تئورى و هم عملى متوجه تغييرات چشمگير در شخصيت و ظاهر خود خواهد شد.

 

براى مدلینگ و مدل شدن چه بايد كرد

آنچه که باید برای مدل و مدلینگ شدن بدانید

و اما حرف آخر؟
حرف آخر اینکه مدل بودن فقط به ظاهر نیست ؛ یک مدل تنها

 

نباید ظاهر آراسته داشته باشد بلکه باید روح و روان آراسته ای نیز داشته باشد.

 

مطالب مرتبط:

 

بهترین بازیگر و مدلینگ هند یک دختر ایرانی است + تصاویر

 

مدلینگ زیبا و جذاب جهان دستگیر شد + تصاویر

 

کلکسیون عکسهای ناز سپیده آتشین مدلینگ ایرانی

 

آلبوم عکس محسن میری مدلینگ ایرانی

پاسخ دهید