آونگ و تندا دست در دست هم

0

آونگ و تندا دست در دست هم

روز ۲۷ اردیبهشت در هتل اسپیناس پلاس همایشی از سمت شرکت آونگ برگزار شد. در این همایش که با حضور مدیران ارشد شرکت آونگ و شرکت تندا و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد گفتگویی در مورد همکاری جدید این دو شرکت مطرح شد.

 

آقای میر لوحی مدیر عامل شرکت آونگ این طور بیان کردند که با موفقیت هایی که در زمینه فعالیت های IT داشتیم تصمیم گرفتیم تا در زمینه محصولات شبکه هم فعالیتی چشم گیر داشته باشیم. به همین منظور شرکت تندا که دومین برند معتبر محصولات شبکه در چین است، شرکت آونگ را به عنوان نماینده خود در ایران انتخاب کرده است و با همکاری دو جانبه، فعالیت جدیدی را در این زمینه آغاز می کنیم. ایشان در ادامه گفتند که دفاتر ما در سراسر کشور از این پس آماده خدمات رسانی به این محصولات می شوند. آونگ شرکتی است که با برند های معتبر همکاری می کند و در جهت تثبیت کردن این برند ها در بازار در تلاش است تا برند تندا را با وجود حضور کم رنگ ۴ ساله در ایران به رقیبی جدی برای برند های معتبر در این زمینه تبدیل کند.

آونگ تندا

آقای تونی لیانگ قائم مقام شرکت تندا با معرفی شرکت تندا و فعالیت های انجام شده و جایگاه این شرکت، صحبت های خود را شروع کرد. ایشان بازار ایران را یکی از بزرگترین بازار های خاورمیانه و دارای پتانسیل بالا خطاب کرد و گفت برای این بازار هدف مخصوصی را در نظر دارند.  ایشان اظهار داشتند که فصل جدیدی در همکاری آونگ و تندا شروع شده است و بدین منظور ساختار فروش و خدمات پس از فروش متمایزی را برای این همکاری تهیه دیده اند.
در ادامه آقای شفق مدیر فروش آونگ این مطلب را بیان کردند که ما کانال های فروش قوی در سراسر کشور ایجاد کرده ایم  تا بتوانیم انواع محصولات را به دست مشتریان برسانیم. در ابتدا با ADATA آغاز کردیم و سپس برند هانت_کی که در ارتباط با لوازم برقی است و بعد از آن Andro Media که برای لوازم جانبی است را جذب کردیم و هم اکنون می خواهیم محصولات تندا را در کنار خود ببینیم.
آقای شفق در جواب سوال سخت افزار که برنامه شما برای معرفی بهتر و رقابت با دو برند مطرح در زمینه شبکه در بازار داخلی چیست؟ اینطور بیان کردند که؛ ما با برندهای معتبر وارد بازار شده ایم و تندا در این میان بسیار شناخته شده است_ چون ما در زمینه ورود کالاهایی با کیفیت قدم گذاشته ایم به ما کمک می کند تا محصولات خود را در بازار بهتر معرفی کنیم_ما شناخت خوبی از بازار شبکه داریم و ارتباطات قوی را با کانال های فروش و خدمات پس از فروش خود ایجاد کرده ایم و می توانیم با دو برند معتبر دیگر در بازار رقابت کنیم_توجه ما به هوش کاربران است که با قیاس محصولات تندا با دیگر رقبا توسط خود کاربر ایجاد شود نه صرفا با پیشنهاد افراد دیگر_قیمت گذاری یکی دیگر از دلایل استفاده از این محصولات است.

آونگ تندا

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید