آپدیت اندروید ۶ برای گلکسی اس ۶ دو سیم در ایران به صورت OTA منتشر شد ۲۰۱۶

0

اندروید ۶ برای گلکسی اس ۶
اندروید ۶ برای گلکسی اس ۶

آپدیت اندروید ۶ برای گلکسی اس ۶ دو سیم در ایران به صورت OTA ارایه شد + لینک دانلود

سامسونگ مدت ها پیش به روزرسانی اندروید ۶ را برای گلکسی اس ۶ ارایه کرد اما هنوز برای کاربران بازار ما ارایه نشده بود. امروز خبر خوشحال کننده ای برای شما داریم، در ادامه با آموزش دات همراه باشید.

به روزرسانی اندروید ۶ یا همان اندروید مارشمالو امروز و برای گلکسی اس ۶ در بازار ایران ارایه شده است. دستگاهی که برای ما اعلان آپدیت ارایه شد یک گلکسی اس ۶ دوسیم‌کارت است که مدل عددی آن SM-G920FD است. خوشبختانه این به روزرسانی به صورت OTA ارایه شده و شما می توانید به راحتی و با استفاده اینترنت توسط خود دستگاه آن را اعمال کنید.

حجم به روزرسانی برابر ۱۳۳۰ مگابایت است که آخرین نسخه سیستم عامل اندروید را به موبایل شما می آورد. شاید بیشتر خوشحال شوید اگر بدانید رابط کاربری تاچ ویز هم به روز شده است و شباهت زیادی به رابط کاربری گلکسی اس ۷ پیدا کرده است. اگر هنوز این به روزرسانی برای گوشی شما عرضه نشده است نگران نباشید و چند روزی صبر کنید. اگر هم علاقه ای به صبر کردن ندارید می توانید می توانید از لینک زیر (سایت sammobile) آن را دانلود و با نرم افزار Odin اعمالش کنید:

دانلود اندروید ۶ برای گلکسی اس ۶ دو سیم (رام ایران)

علاوه بر ظاهر جدید، قابلیت های اندروید ۶ از جمله حالت ذخیره نیرو ویژه Doze و کنترل کامل دسترسی برنامه ها هم به گلکسی اس ۶ اضافه خواهند شد. اگر این به روزرسانی برای شما ارایه شده است و آن را اعمال کرده اید، نظر خود را درباره آن با ما و دوستان ترنجی خود در میان بگذارید.

گردآوری:گیگر

منبع:toranji

لینک مطلب

پاسخ دهید