آپدیت اندروید ۶ برای گلکسی نوت ۴ (N910C) منتشر شد ۲۰۱۶

0

اندروید ۶
اندروید ۶

آپدیت اندروید ۶ برای گلکسی نوت ۴ (N910C) منتشر شد ۲۰۱۶

گلکسی نوت ۴ یکی از محصولات پرطرفدار سامسونگ است که فروش بسیار خوبی هم داشته است و همچنان با توجه به افت قیمت آن، یک دستگاه مناسب برای خرید به شمار می رود. اگر به یاد داشته باشید گلکسی نوت ۴ هم دارای چند نسخه متفاوت بود. مدل N910H نسخه اگزینوس ۳G، مدل N910C نسخه اگزینوس ۴G و مدل N910F یا G نسخه اسنپدارگون ۴G. در بازار کشور ما ابتدا N910H وارد شد و سپس مدل N910C هم به صورت رسمی ارایه شد. امروز خبر خوشی برای دارندگان گلکسی نوت ۴ به مدل N910C داریم، در ادامه با گیگر همراه باشید.

اندروید ۶
اندروید ۶

امروز سامسونگ آپدیت اندروید ۶ گلکسی اس نوت ۴ اگزینوس ۴G یا همان N910C را در بازارهایی مثل هند، لهستان و امریکا ارایه کرده است. این به روزرسانی به حجم ۱۳۲۷٫۹ مگابایت بوده و آخرین نسخه سیستم عامل موبایل گوگل، یعنی اندروید مارشمالو (اندروید ۶) را به این دستگاه اضافه خواهد کرد.

قابلیت نوشتن روی صفحه خاموش، آیکون ها و رابط کاربری جدید همانند چیزی که در گلکسی نوت ۵ دیدیم از جمله تغییرات سامسونگ است. به جز این ها پیشرفت های اندروید ۶ مثل کنترل بیشتر روی دسترسی برنامه ها، حالت ذخیره نیرو Doze و بهبود عملکرد کلی دستگاه دیگر بهبودهایی است که با این به روزرسانی انجام خواهد شد.

شاید این به روزرسانی به صورت OTA برای شما ارایه نشده باشد اما به زودی باید شاهد اعلانیه آن باشید و دستگاه خود را به روز کنید. اگر این به روزرسانی برای شما ارایه شده است حتما تجربه خود را با ما و دوستان گیگر خود به اشتراک بگذارید.

گردآوری:گیگر

منبع:toranji

لینک مطلب

پاسخ دهید