آپدیت جدید واتس اپ به کاربران اجازه فرستادن اسناد را می‌دهد

0

آپدیت جدید واتس اپ

آپدیت جدید واتس اپ
آپدیت جدید واتس اپ

آپدیت جدید واتس اپ به کاربران اجازه فرستادن اسناد را می‌دهد

واتس اپ یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب این روزها است که ماه گذشته نیز تعداد کاربران آن از مرز ۱ میلیارد نفر عبور کرد. شما به وسیله‌ی این برنامه می‌توانید فایل‌های زیادی همچون صدا، فیلم و یا عکس‌های خود را برای دوستانتان ارسال کنید و یا در گروه‌های مختلف به اشتراک بگذارید. اما شاید شما بخواهید یک سند را ارسال کنید، در این صورت چه باید کرد؟ واتس اپ در آپدیت جدید خود این مشکل را حل کرده است تا دست شما در فرستادن اسناد نیز باز بگذارد. در ادامه همراه گیگر باشید.

شما شاید در گذشته مجبور می‌شدید که این دست از فابل‌ها را برای دوستانتان ایمیل کنید و یا بر روی سرورهای مختلف آن را بارگذاری نمایید. اما حالا تنها با بروزرسانی و آپدیت کردن واتس اپ خود قادر خواهید بود اسناد را به راحتی ارسال نمایید. در حال حاضر به نظر می‌رسد که تنها از فایل‌های پی دی اف پشتیبانی می‌شود که البته طیف وسیعی از اسناد با این فرمت هستند.

 

به هر حال منتظر هستیم تا در آینده فرمت‌های بیشتری از اسناد همچون docx (مایکروسافت آفیس) قابلیت ارسال را از طرریق این پیام رسان محبوب داشته باشند. علاوه بر این قابلیت و ویژگی جدید، این بروزرسانی طراحی جدیدی را برای قسمت انتخاب تصاویر و فیلم‌ها برای شما به ارمغان خواهد آورد. همین‌طور انتخاب‌های جدیدی برای تصویر زمینه‌ی گفتگو‌های خود خواهید داشت.

 

این آپدیت در حال حاضر برای تمامی کاربران قابل دسترسی است و ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هر چه زودتر نسخه جدید واتس اپ را دریافت نمایید.

 

 

 

لینک مطلب

پاسخ دهید