آپدیت جدید کلش آف کلنز: تاون هال ۱۱، ابزار دفاعی قدرتمند و یک قهرمان جدید!

0

تنها ساعات کوتاهی تا رونمایی از آپدیت رسمی برای بازی محبوب کلش آف کلنز باقی مانده که در مسابقه جهانی این بازی تحت عنوان کلش کان (ClashCon) مهم‌ترین آن‌ها لو رفت که نشان از تحولی بزرگ در بازی دارد. در ادامه با هم سه تغییر اصلی را مرور می‌کنیم.

۱- تاون هال لول ۱۱

new-town-hall-11-clash-of-clans

ظاهرا رسیدن تعداد زیادی از بازیکنان به تاون هال مرحله ۱۰ و فول آپ کردن آن کافی بوده تا سوپر سل را به ایجاد تاون هال لول ۱۱ راضی کند. به طور حتم یک مرحله افزایش برای خانه اصلی، می‌تواند نوید دهنده تغییرات و آپدیت‌های زیاد برای سایر وسایل باشد. تصویر تاون هال ۱۱ را در ادامه مشاهده می‌کنید که شاید عکس آن با تصور بسیاری از افراد متفاوت باشد. پیش‌بینی می‌شود که برای آپدیت به این تاون هال نیاز به ۵ میلیون سکه و البته مدت زمان ۲۱ روزه باشیم.

۲- یک ابزار دفاعی قدرتمند برای تاون هال لول ۱۱

new-defense-town-hall-11

این هم یک دستگاه دفاعی که فقط در مرحله ۱۱ در دسترس قرار می‌گیرد. نیروهای تاون هال ۱۰ به راحتی توسط این وسیله محو و نابود خواهند شد و جالب اینجاست که این دستگاه می‌تواند تمام پایگاه را تحت پوشش خودش قرار بدهد. لیزر قدرتمندی از شلیک می‌شود و هدف از بالا مورد اصابت قرار می‌گیرد.

یک تاخیر بین هر شلیک وجود دارد. زمانی هم فعال می‌شود که دسته زیادی از دشمن برای نبرد عازم شده باشد. بر روی تک مهاجم فوکوس می‌کند تا به طور کلی آن را محو و نابود سازد یا آنکه از تیررس خارج شود.

هنوز اسم این وسیله دفاعی مشخص نشده اما امیدواریم که نام شیرینی داشته باشد!

۳- قهرمان جدید

new-hero-clash-of-clans

۶ میلیون اکسیر میزان زیادی برای به‌دست آوردن یک قهرمان جدید نیست! چهره قهرمان جدید همچون مردی است که در حال مطالعه کتابی بوده و شاید یک گاندالف یا سوپر ویزارد باشد!

همه چیز درباره این آپدیت تازه را می‌توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید