آپ حامی بیماران کلیوی

0

گیگر :


در اين همايش يک روزه علمي آموزشي، که به مناسبت هفته حمايت از بيماران کليوي ايران در مرکز همايش هاي روزبه زنجان برگزار شده بود؛ دکتر ناصر سيم فروش بنيانگذار پيوند کليه و رئيس قطب ارولوژي کشور و عضو هيئت مديره انجمن بين المللي ارولوژي به ايراد سخنراني پرداخت.

در حاشيه اين همايش، رييس روابط عمومي آسان پرداخت که به نمايندگي از مديران اين شرکت در اين رويداد حاضر شده بود در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص انگيزه هاي حضور آسان پرداخت در فعاليت هاي خيريه گفت: شرکت آسان پرداخت با وجود تمام موفقيت هايي که در حوزه پرداخت موبايلي کشور کسب کرده است هرگز از رسالت هاي فرهنگي و انساندوستانه خود فاصله نگرفته است. چرا که ماهيت اصلي شکل گيري آپ بر اساس حفظ منافع ملي نظير؛ کاهش ترافيک و آلودگي، سهولت و سرعت مبادلات روزمره مردم و افزايش کيفيت سطح زندگي شهروندان بوده است. وي ضمن اشاره به حضور آسان پرداخت در رويدادهاي خيريه و فرهنگي متعدد کشور در ماه هاي گذشته اضافه کرد: آپ همواره افتخار مي کند که علاوه بر پيشتازي در صنعت پرداخت موبايلي کشور در زمينه فعاليت هاي فرهنگي و امور خيريه نيز پيشتاز باشد و اميدواريم با استمرار همراهي هواداران اين برند محبوب بتوانيم اين قبيل فعاليت ها را توسعه دهيم.

خاطرنشان مي شود در اين همايش که با حضور اساتيد و مسئولين عالي رتبه استاني و خيرين برگزار شده بود، از شرکت آسان پرداخت و نمايندگي آپ در استان زنجان بخاطر ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي در اين انجمن تقدير بعمل آمد.

cover

پاسخ دهید