آیا آیفون ۷ ضدآب خواهد بود؟

0

گیگر :

سال گذشته چندین گزارش در مورد آیفون ۷ منتشر شدند که ادعا می‌کردند آیفون ۷ ضدآب خواهد بود که برای دستگاه‌های همراه آیفون، ویژگی جدیدی محسوب می‌شود. حالا طبق یک گزارش تایوانی که از جایی در زنجیره تأمین اپل نشئت می‌گیرد، این خبر تأیید شده است.

طبق این گزارش‌ها، آیفون ۷ مرحله سوم تست خود را پشت سر گذاشته و ضد آب و ضد گردوغبار است. علاوه بر این، نمونه‌های آزمایشی از یک دکمه خانه حساس به لمس بهره می‌برند که نیازی به فشار ندارد و تنها باید لمس شود. از جمله ویژگی‌های دیگری که در این گزارش به آن اشاره شده، قابلیت لمس سه‌بعدی است که باعث می‌شود حساس به فشار نیز باشد.

منبع این گزارش در کل زیاد قابل اطمینان نیست. در نتیجه منتظر نباشید که این ویژگی‌ها را در آیفون ۷ ببینید. طبق شایعات قدیمی‌تر، آیفون ۷ تنها ۶.۱ میلی‌متر ضخامت خواهد داشت و طراحی بهتری برای باندهای آنتن آن در قسمت عقب انجام شده است.

همچنین طبق این گزارش‌ها، آیفون ۷ بدون جک هدست ۳.۵ میلی متری ارائه خواهد شد و از بلندگوهای استریو، پشتیبانی از شارژ وایرلس و یک کانکتر هوشمند مانند آیپدهای جدید بهره خواهد برد. آیفون ۷ پلاس ظاهراً از دوربین دولنزی در قسمت عقب برخوردار خواهد بود.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید