آیا پرسپولیس پاس گل دوقلوهای راه‌آهن را گل خواهد کرد؟

0

ورزش > لیگ برتر – مهرداد و میلاد محمدی در برنامه 90 حاضر شدند و اعتراف جالبی کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ستاره‌های این فصل فوتبال ایران از باشگاه راه‌آهن، مهمان برنامه 90 و عادل فردوسی‌پور بودند. مهرداد و میلاد محمدی که در بازی برابر استقلال تهران و اهواز غوغا کردند و الان مهرداد یکی از آقای گل‌های لیگ برتر است و میلاد یکی از بهترین گوش چپ ها. 

این دو برادر در برنامه 90 از گذشته خود و راه رسیدنشان به لیگ برتر گفتند. از اینکه بچه فلاح (یکی از محله‌های جنوبی تهران) هستند و روزگار سختی برای رسیدن به لیگ برتر داشته‌اند. اما مهرداد در بخشی از صحبت‌هایش یک اعتراف جالب داشت. او اعلام کرد که لیدر جایگاه 26 استادیوم آزادی برای پرسپولیس بوده است. بعد از آن هر دو برادر تایید کردند که پرسپولیسی هستند. 

حالا باید دید مسولان پرسپولیس به فکر جذب این دو بازیکن می‌افتند یا خیر. میلاد دفاع چپ بازی می‌کند و این  دقیقا پستی است که پرسپولیس بزرگترین بحران خود را در آن ناحیه دارد و بهترین بازیکنش در این پست بابک حاتمی راست پا است! مهرداد هم یک بازیکن گلزن است. نگاهی به موقعیت های از دست رفته پرسپولیس نشان می‌دهد که این تیم چه قدر به یک تمام کننده نیاز دارد. 

پرسپولیس در صورت دست به کار شدن، کار سختی برای جذب این دو بازیکن نخواهد داشت و تنها باید رضایت باشگاه راه‌آهن را جذب کند. 

258 41

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید