آیفون ۷ پلاس با رنگ رز گلد و دوربین دوگانه دیده شد

0

کم‌کم که به شهریور نزدیک می‌شویم، خبرهای مرتبط با آیفون‌های جدید بیشتر و بیشتر منتشر می‌شوند. اینبار نیز تصاویری از آیفون ۷ پلاس با دوربین دوگانه و رنگ رز گلد منتشر شده است.

تصویر منتشر شده، آیفون باریک‌تر با دوربین دوگانه و آنتن‌هایی از بالا به پایین را نشان می‌دهد. در پشت گوشی به جای آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس، آیفون نوشته شده، که نشان می‌دهد ممکن است این یک نمونه پایانی نباشد و هنوز کار بر روی آن به اتمام نرسیده است. در هر حال، اگر به آیفون با رنگ رز گلد علاقه دارید، این تصویر می‌تواند شمای کلی از آنچه عرضه خواهد شد را به شما نشان دهد.

اخباری که تاکنون منتشر شده، نشان می‌دهد که آیفون ۷ پلاس با ۳ گیگابایت رم و چیپست A10 بهبود یافته عرضه می‌شود، A10 به گونه‌ای بهبود یافته که بتواند از پس پردازش تصاویر با کیفیت بالای دو دوربین برآید. به درستی نمی‌توان گفت که دوربین دوگانه آیفون چگونه خواهد بود، اما دوربین دوگانه در گوشی‌های اندرویدی زاویه دید بازتر و نورپردازی بهتر برای تصویر را به ارمغان آورده‌اند. شایعاتی نیز وجود دارد که خبر از زوم اپتیکال برای دوربین می‌دهد، اما با قطعیت نمی‌توان چیزی در این مورد گفت.

Iphone-7-Plus

باید بخوانید:  تحلیلی بر آینده بازار تبلت

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید