آینده اپل امشب رقم می خورد: گزارش زنده کنفرانس اپل WWDC 2016 از سایت سخت افزار

0

آینده اپل امشب رقم می خورد: گزارش زنده کنفرانس اپل WWDC 2016 از سایت سخت افزار

کنفرانس WWDC اپل متفاوت از دیگر کنفرانس های این کمپانی است. تمرکز اصلی این سری از کنفرانس ها که هر ساله برگزار می شود، در روح سخت افزار های اپل، یعنی سیستم عامل های مختلف آن است. کنفرانس امشب  WWDC 2016 به ما نشان می دهد که در آینده باید منتظر چه تغییرات نرم افزاری روی دستگاه های اپل باشیم.

امشب تکلیف دستگاه های مختلف اپل از مک بوک ها گرفته تا گوشیهای هوشمند آیفون و ساعت هوشمند و Apple TV روشن می شود! خواهیم دید که در آینده این دستگاه ها به کدام سو خواهند رفت و مسیر اپل در سال های آینده به کدام سو خواهد بود. شاید هم امشب با یکی دو تا دستگاه جدید روبرو شویم! خبرهایی از مک بوک های جدید با تغییراتی ساختار شکن به گوش رسیده است که هنوز در صحت آنها شک است. برخی نیز می گویند در کنفرانس WWDC 2016 امشب اصلا هیچ سخت افزار جدیدی معرفی نخواهد شد و قرار است دو ساعت تمام با نرم افزار های اپل سر و کار داشته باشیم. 

کنفرانس امشب در ساختمان تاریخی Bill Graham Civic Auditorium برگزار خواهد شد و به قول اپل فرصت های جدیدی برای ساخت اپ های خلاقانه در اختیار توسعه دهندگان نرم افزاری قرار خواهد گرفت. WWDC 2016 تنها به این کنفرانس خلاصه نمی شود. از چهاردهم تا هفدهم ژوئن بازدید کنندگان و برنامه نویسان این فرصت را دارند تا در کلاس ها و کارگاه های مختلف حضور یافته و با فناوری های تازه از نزدیک کار کرده و آشنا شوند. همچنین آن ها می توانند کد های خود را به متخصصین اپل نشان داده و راهنمایی های لازم برای بهبود کار خود را دریافت کنند. 

تیم سخت افزار امشب بیدار و کاملا آماده است تا پوشش زنده کنفرانس اپل را انجام دهد. ساعت ۲۱:۳۰ منتظرتان هستیم!

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید