آیپد گران تر خواهد شد

0

آیپد گران تر خواهد شد

مراسم ویژه اپل تقریبا 2 روز دیگر برگزار خواهد شد و به وسیله شایعات منتشر شده می دانیم در این مراسم در کنار یک آیفون 4 اینچی با نام iPhone SE احتمالا شاهد رونمایی از یک تبلت دیگر از خانواده آیپدها خواهیم بود. در روزها و هفته های گذشته شنیده شده است که آیپد جدید دیگر از سری Air نبوده و در عوض آیپد پرو 9.7 اینچی نام خواهد داشت. به همین ترتیب مشخصات سخت افزاری آن نیز مشابه با آیپد پرو اصلی اپل می باشد و به این ترتیب یک تبلت قدرتمند در سایزی بسیار عالی انتظار هواداران اپل را می کشد. اما شایعاتی که امروز منتشر شده می تواند برای برخی از این دوستداران محصولات اپل نا امید کننده باشد.

آن طور که 9to5mac گزارش داده احتمالا قیمت آیپد پرو 9.7 اینچی اپل برای مدل پایه حداقل 600 دلار خواهد بود. البته باید به این نکته هم توجه کرد که دیگر خبری از ظرفیت 16 گیگابایتی نیست و فضای ذخیره سازی مدل پایه به 32 گیگابایت افزایش پیدا کرده است. همچنین گزارش داده شده که درست همانند آیپد پرو اصلی، این دستگاه نیز دارای دو نسخه 32 و 128 گیگابایتی می باشد در حالی که سری ایر تبلت های اپل در ظرفیت های 16، 64 و 128 گیگابایتی عرضه می شدند. همچنین شایعات دیگری نیز به گوش می رسند که قرار نیست تولید آیپد ایر 2 متوقف شود و این سری از آیپدها نیز در کنار سری جدید پرو به فروش ادامه خواهند داد. تصمیمی که مجددا باعث شلوغ تر شدن خط تولید اپل شده و بر خلاف سیاست های پیشین این شرکت است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، آیپد پروی جدید دارای نمایشگر 9.7 اینچی بوده از پردازنده A9X اپل در آن استفاده شده است. همچنین پشتیبانی از Pencil و همچنین وجود Smart Connector نیز در آن پیش بینی می شود تا تجهیزات جانبی اختصاصی همانند کیبورد مخصوص برای آن در نظر گرفته شود. به علاوه شنیده شده که دوربین اصلی این دستگاه نیز 12 مگاپیکسلی بوده و قادر به ثبت ویدئو با کیفیت 4K می باشد که نسبت به آیپد پرو اصلی با دوربین 8 اینچی شاهد بهبود قابل توجهی است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید