آی‌تی‌رسان کاپ: بزرگ‌ترین نبرد بین بهترین گوشی‌های دنیا!

0

در اینجا می‌خواهیم تا شما را به شرکت در بزرگ‌ترین رویداد جهانی بین برترین گوشی‌های هوشمند کره زمین دعوت کنیم! محصولاتی که هر کدام در رده خود جزء بهترین‌ها بوده و برترین ساخته هر کمپانی تا به امروز هستند.

در این رویداد بزرگ که در حدود ۱ ماه به طول خواهد انجامید، ۱۶ اسمارت‌فون برتر در مسابقاتی سراسر هیجان انگیز روبه‌روی یکدیگر قرار گرفته و در پایان شما تعیین می‌کنید که کدام محصول، پیروز رقابت بوده است. ما را در ادامه با توضیحات کامل‌تر ITResanCup همراهی کنید.

چگونه برگزار می‌شود؟!

ما این ۱۶ گوشی را انتخاب کرده‌ایم که همگی در دفتر سایت حاضر هستند و برای شروع رسمی این رقابت‌ها که از سوم مرداد ماه است، لحظه شماری می‌کنند. 

«با ۱۶ گوشی برتر جام از نزدیک آشنا شوید»

گوشی‌ها در ابتدا به ۴ گروه ۴ تیمی تقسیم شده و به صورت دوره‌ای به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا دو مدل برتر در هر گروه، به مرحله بعدی و حذفی صعود کند و پس از آن، تا فینال رقابت‌ها به مبارزات جذاب خودشان ادامه دهند.

«گروه‌بندی کامل گوشی‌ها را مشاهده کنید»

تمام برنامه‌های این جام بزرگ که ۱ ماه به طول خواهد انجامید، آماده شده است. تنها کاری که کاربران بایستی بکنند، مشاهده دقیق این مسابقات است که توسط داورهای بین‌المللی ما قضاوت خواهد شد. شما گزارش کامل این دیدارها را خواهید خواند و در انتها، رای به برتری یک گوشی می‌هید. در واقع این آرای شماست که تعیین می‌کند کدام دستگاه پیروز این میدان شده و به مرحله بالاتر صعود خواهد کرد!
هر مسابقه به صورت اختصاصی نوشته شده و عکس و فیلم مخصوص به آن نیز تهیه می‌شود. این رقابت جذاب مشتمل بر ۳۱ مقایسه انحصاری به همراه مقالات تحلیلی دیگر است که باعث می‌شود تا بیش از ۵۰ مقاله خاص و جذاب را در طول آی‌تی‌رسان کاپ شاهد باشیم.

«زمان بندی کامل مسابقات آی‌تی‌رسان کاپ»

مسابقات از چه زمانی آغاز خواهند شد؟

۳ مرداد، افتتاحیه مسابقات است که بین دو گوشی اچ‌تی‌سی ۱۰ و سامسونگ گلکسی نوت ۵ برگزار خواهد شد. در این مرحله شما در طی ۱۲ روز و به صورت متوالی، شاهد دو مسابقه نفس گیر و جذاب هستید و تا چند روز فرصت دارید که نظر به برتری یکی از گوشی‌ها و یا مساوی شدن این نبرد بدهید. امتیازات درست مانند یک مسابقه فوتبال بین گوشی‌ها رد و بدل خواهد شد و مدل‌هایی از گروه خود صعود خواهند کرد که از سوی شما بیشترین امتیاز را دریافت کرده باشند.

البته دقت داشته باشید که شما از هر زمانی وارد این مسابقات بشوید، امکان حضور و رای دادن در رقابت‌ها را خواهید داشت.

«برای مشاهده تمام مسابقات، این صفحه را نگاه کنید»

آیا فقط یک گوشی برنده می‌شود؟!

از سوی رای کاربران تعیین خواهد شد جام قهرمانی به کدام گوشی می‌رسد. اما کارشناسان ما، برای مدل‌هایی که زحمت زیادی کشیده‌اند نیز جوایزی کنار گذاشته‌اند! جام زیبایی به قشنگ‌ترین گوشی اهدا خواهد شد، جام ارزش برای مدلی که مناسب‌ترین قیمت را در مقابل امکانات خود عرضه می‌کند و جام نوآوری برای دستگاهی که بیشترین خلاقیت را در محصولش داشته است.

دیگر چه خبر؟

هم‌زمان با آی‌تی‌رسان کاپ، یک مسابقه جذاب را نیز در نظر گرفته‌ایم که در طی آن، ۴ گوشی هوشمند شیائومی به شما عزیزان اهدا خواهد شد. توصیه می‌کنیم که حتما در این مسابقه شرکت کرده و شانس خودتان را برای برنده شدن یکی از محصولات این کمپانی مشهور چینی آزمایش کنید.

«برای ورود به مسابقه از اینجا وارد شوید»

در زیر، اسامی برگزار کنندگان اصلی این جام بزرگ را که مدت‌هاست مشغول آماده‌سازی آن هستند، برای شما آورده‌ایم تا بدانید که ITResanCup به این آسانی‌ها آماده شروع به کار نشده است!

مدیر آی‌تی‌رسان کاپ: پیمان گل‌کار ……………….. دبیر آی‌تی‌رسان کاپ: مجتبی مسکینی

داور آی‌تی‌رسان کاپ: سعید بهمنی……………….. داور آی‌تی‌رسان کاپ: علیرضا عباسی

داور آی‌تی‌رسان کاپ: امید بکتاش……………….. داور آی‌تی‌رسان کاپ: ماهان مسبوقی

گرافیست آی‌تی‌رسان کاپ: محمد میرزایی

مدیر شبکه‌های اجتماعی آی‌تی‌رسان کاپ: صادق سلحشور

مدیر پشتیبانی و تبلیغات آی‌تی‌رسان کاپ: عسل اقطایی

با تشکر ویژه از: علی حاجی محمدی و حسین عالیان

همچنین سه وب‌سایت بزرگ همیار وردپرس، ایمالز و چرخان نیز ما را در برگزاری و معرفی این جام به خوانندگان یاری رسانده و از اسپانسرهای خبری آی‌تی‌رسان کاپ هستند.

hami

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید