آی‌فون 7 بدون دکمه Home و با پنل OLED عرضه خواهد شد!

0

iPhone-6-600-437

حتی اگر مدت کوتاهی از معرفی آی‌فون‌های جدید اپل گذشته باشد، شایعاتی درباره جانشین بعدی آن وجود خواهد داشت. کمپانی اپل بنابر عادت سالیانه خود در شهریور ماه از آی‌فون 6S و آی‌فون 6S پلاس رونمایی کرد؛ محصولاتی که ویژگی «لمس سه‌بعدی» را برای دومین‌بار پس از هواوی میت S، به همراه داشتند. حال، شایعات جدید منتشرشده از نسل بعدی آی‌فون خبر می‌دهند. محصولی که بنابر شایعات، نسبت به نسل قبل خود بسیار متفاوت خواهد بود و تفاوت آن‌، تنها به ارتقا برخی از مشخصات‌فنی خلاصه نمی‌شود. برای جزئیات بیشتر، همراه آی‌تی‌رسان باشید.

امروز، اخبار منتشرشده از کره‌جنوبی، مدعی شده‌اند که سامسونگ و اپل، مجددا برای آی‌فون 7 با یک‌دیگر همکاری خواهند کرد. امسال، سامسونگ، تولید تراشه برای آی‌فون 6S و آی‌فون 6S پلاس را برعهده داشت و سال آینده، به‌نظر می‌رسد اپل به‌کمک سامسونگ قصد دارد تا یک تغییر بسیار جدی را در آی‌فون اعمال نماید؛ تغییری که بسیاری منتظر آن هستند!

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، آی‌فون 6S و آی‌فون 6S پلاس با قابلیت‌ها و پیشرفت‌های نسبتا مناسبی نسبت به نسل قبل خود معرفی شدند؛ در حقیقت جدا از بحث زبان طراحی آی‌فون که اکثرا بدون پیشرفت است، بسیاری ادعا دارند که آی‌فون‌های جدید کاملا نسبت به‌نسل قبلی خود متفاوت هستند. این تغییرات، از جنس بدنه آی‌فون 6S شروع شده و به‌ پیشرفت‌های گوناگون در مشخصات‌فنی خاتمه می‌یابد. نه‌تنها آی‌فون 6S و آی‌فون 6S پلاس پس از مدت‌ها با یک دوربین ارتقا یافته عرضه شده‌اند، بلکه شاسی‌ قوی‌‌تری دارند و عمکلرد تاچ ID در آن‌ها بهبود یافته است. به‌علاوه، از قابلیتی به‌نام «لمس سه‌بعدی» بهره می‌برند که باعث تمایز آن‌ها با بسیاری از پرچم‌داران اندرویدی می‌شود.

براساس گزارشات منتشرشده از منابع خبری در کره‌جنوبی، به‌نظر می‌رسد اپل و سامسونگ برای استفاده از پنل OLED در آی‌فون 7 با یک‌دیگر همکاری خواهند کرد. این شایعه اگر به واقعیت بپیوندد، یکی دیگر از بزرگ‌ترین پیشرفت‌ها را در سری آی‌فون اپل رقم خواهد زد. مدت‌هاست که اهالی کوپرتینو، نمایشگرهای آی‌فون را بدون تغییر باقی گذاشته‌اند و سال آینده، فرصت بسیار مناسبی برای آی‌فون است تا با استفاده از پنل OLED و حذف دکمه Home، نقاط قوت خود را پررنگ‌تر نماید. بدون شک، چنین تغییری باعث می‌شود تا قابلیت تاچ ID بیشتر به‌ رسمیت شناخته شود. باتوجه به شایعات اخیر و مدت زمان باقی‌مانده تا معرفی آی‌فون 7، احتمالا تغییرات بسیار بزرگی را در آی‌فون بعدی شاهد خواهیم بود. شما چه‌نظری درباره این تغییرات دارید؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید