ابر پروژه جدید ایلان ماسک به زودی معرفی خواهد شد

0

ابر پروژه جدید ایلان ماسک به زودی معرفی خواهد شد

ایلان ماسک و کمپانی تسلا در هفته های اخیر روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتند. انتشار خبر مرگ شخصی که از خودروی تسلا در حالت رانندگی خودکار (Auto Pilot) استفاده می کرد باعث بروز نگرانی های بسیار زیادی درباره نحوه عملکرد این سیستم شد. اما در هر صورت پس از انجام بررسی های گوناگون و دقیق مشخص شد راننده مورد اشاره در زمان بروز حادثه حالت رانندگی خودکار را غیر فعال کرده و در واقع خطایی از جانب سیستم های تسلا سر نزده است. با این حال ایلان ماسک در توئیتی اعلام کرد که به زودی از یک پروژه عظیم و مرموز دیگر پرده برداری خواهد کرد.

توئیت او که چند روز پیش منتشر شد به بخش دوم پروژه ای ناشناخته اشاره می کند که احتمالا باز هم درباره خودروهای تسلا خواهد بود. در سال 2006 هم توئیت مشابهی توسط ماسک منتشر شده بود که نتیجه آن تولید دو مدل خودروی Tesla 3 و Tesla S شد. استراتژی کمپانی تسلا بر این پایه بنا شده است که ابتدا با ساخت خودروهای اسپورت گران قیمت، سرمایه شرکت افزایش یافته و سپس از این سرمایه برای ساخت خودروهای با قیمت متعادل تر استفاده شود و سپس با جمع آوری مجموع این درآمدها کار برای ساخت خودروهایی باز هم ارزان قیمت تر آغاز شود. تا به اینجا استراتژی تسلا به خوبی پاسخ داده و مدل های مختلف تسلا از جمله Tesla S و Tesla X محبوبیت بسیار زیادی در بین استفاده کنندگان از خودروهای الکتریکی به دست آورده اند. در نتیجه باید منتظر روزهای آینده ماند و دید پروژه جدیدی که ایلان ماسک از آن صحبت می کند درباره چه چیزی است. تجربه نشان داده پروژه های ماسک همیشه قابل توجه و شگفتی انگیز بوده اند و این بار نیز نمونه ای مشابه انتظار می رود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید