ابزار های ویرایش فایل PDF

0

ابزار های ویرایش فایل PDF

 

 

 

 

pdf یکی از رایج ترین فرمت ها مورد استفاده است در اینجا می خواهیم ابزار های رایگانی را به شما معرفی کنیم تا به کمک آن ها بتوانید از فایل های خود پرینت بگیرید و اصلاحات لازم قبل از پرینت را به آن اعمال کنید.

1.PDF Booklet

این ابزار به شما کمک می کند تا سندی را که به صورت فایل های جداگانه ذخیره کرده اید به صورت یکپارچه و مرتب پرینت بگیرید .اگر پرینتر شما قابلیت  Multi-page scanning را ندارد لازم نیست نگران باشید با این ابزار فقط کافی است ترتیب صفحات را مشخص کنید.این نرم افزار با جزوات موجود کار می کند و به شما اجازه می دهد که ترتیب صفحات و فصل ها را عوض کنید.می توانید تغییرات خود را قبل از پرینت مشاهده و در قالب یک فایل PDF ذخیره کنید.

 

 

 

 

 

2.iLovePDF

یکی از کامل ترین نرم افزار ها است با این نرم افزار می توانید:

ترکیب فایل های PDF

فشرده کردن فایل ها

اضافه کردن شماره صفحه

تبدیل PDF به PowerPoint , JPEG  ,Exel , Word 

رمز گشایی فایل های حفاظت شده

چرخش فایل ها

 

 

 

 

3.YACReader

تغییرات گرافیکی مثل روشن ترکردن فایل های PDF قدیمی بهبود کنتراست از جمله کارهایی که میشه با این نرم افزار کرد. این نرم افزار طوری طراحی شده است که عکس ها ی درج شده در PDF را هم بهبود می بخشد.کار کردن با این نرم افزار راحت نیست اما رایگانه!

 

 

 

 

 

4.Gaaiho Reader 4

gaaiho ابزار ها بسیاری را در اختیار شما می گزارد.اما فقط  Gaaiho Reader 4 رایگان است.می توانید به PDF خود یادداشت و متن در اندازه و فونت دلخواه اضافه کنید.

 

 

 

 

5.Windows 10 Print to PDF

قابلیت جالب Windows 10 در تبدیل چندین عکس به یک فایل PDF است.

 

 

 

 

 

 

 

 

سایر مقالات مربوط به پی دی اف

 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید