ابهام در سرنوشت «گنج پنهان» آمریکا + تصاویر

0

خبرگزاری میزان – وب سایت «ایران وایر» که به بخشی از جریان اپوزیسیون فارسی زبان خارج از کشور وابسته است، هفته گذشته از بازداشت یک تبعه لبنان با نام «نزار زاکا» در ایران خبر داد.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از مشرق، در تصاویری که از «نزار زاکا» منتشر شده وی در لباس نیروی دریایی آمریکا دیده می شود. برخی عقیده دارند این تبعه آمریکایی – لبنانی که پیوندهای عمیقی با جامعه اطلاعاتی و نظامی آمریکا دارد، به دلیل ارتباطات بسیار ویژه ای که از آن بهره مند بوده، یک «گنج پنهان» محسوب می شود.

تحقیقات نشان می‌دهد فردی که این ادعا درباره او مطرح شده در واقع یک تبعه آمریکایی – لبنانی است و پیوندهای عمیقی با جامعه اطلاعاتی و نظامی آمریکا دارد.

ابهام در سرنوشت «گنج پنهان» آمریکا + تصاویر

برخی تصاویر که به طور عمومی در دسترس است وی را در حالی که لباس ارتش آمریکا را به تن کرده نشان می دهد.

ابهام در سرنوشت «گنج پنهان» آمریکا + تصاویر

«نزار زاکا» در این تصاویر در دانشکده نظامی ریور ساید نیروی دریایی آمریکا دیده میشود. برخی محافل عقیده دارند این فرد به دلیل ارتباطات بسیار ویژه ای که از آن بهره مند بوده، یک «گنج پنهان» محسوب می شود.

برخی رسانه ها از زاکا با عنوان دبیرکل اتحادیه تشکل های ICT عربی یاد می کنند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید