اتاقی برای گریه کردن

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، این اولین بار نیست که کارآفرینان ژاپن برای جلب مشتری دست به کارهای
عجیب‌وغریب می‌زنند. کافه‌ای برای گربه‌ها و هتلی برای گودزیلاها از جمله
کارهای عجیب و غریب ژاپنی هاست.

در آخرین مورد هم هتلی در این کشور، اتاقی
با عنوان «اتاق گریه» را به مشتریان زن خود اختصاص داده است! این هتل به زنانی که مایل باشند از تنش و استرس خود رهایی پیدا کنند، پیشنهاد می‌دهد که در فضایی که برای آن‌ها تعیین شده است، گریه کنند. همچنین دستمال‌هایی نرم و لوکس در اختیار آن‌ها می‌گذارند که بتوانند به راحتی اشک‌های خود را پاک کنند؛ در آخر هم ماسک‌هایی به آن‌ها داه می‌شود که آثار گریه را از بین می‌برد، در نتیجه این خانم‌ها دیگر هراسی از قرمزی یا پف کردن چشم‌هایشان ندارند. این هتل برای درآوردن اشک مشتریانش، راه‌های جالبی را به کار می‌گیرد. از ارائه کتاب‌های مصور تا پخش فیلم‌های رمانتیکی مثل «فارست گامپ» یا فیلم کره‌ای «لحظه‌ای برای به خاطر آوردن».

مدیر هتل درباره این اتاق می‌گوید که این اقدام، ابتکاری برای کمک کردن به زنانی است که دارای استرس و فشار روانی زیادی هستند و این کار به آن‌ها کمک می‌کند که بر این فشارها غلبه کنند. هزینه استفاده از این اتاق ویژه هر شب حدود 80 دلار است و تنها مشکلش این است که منحصرا برای خانم‌ها تعبیه شده است. بنابراین مردانی که به دنبال چنین اتاقی می‌گردند باید در جایی دیگر آن را جست‌وجو کنند چون این اتاق فقط و فقط برای گریه های زنانه است.

گفتنی است این گزارش در تاریخ 16 اردیبهشت 1394 در خبرگزاری مهر منتشر شده است و بنا به اهمیت آن بازنشر می شود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید