اتومبیلی واقعی به شکل عقرب

0

گیگر :

اگر تاکنون در جشنواره سالانه برنینگ من (Burning Man)، یک جشنواره سالانه است که به مدت یک هفته در بیابان بلک راک در ایالت نوادای آمریکا بر‌گزار می‌شود، شرکت کرده باشید، احتمالاً اتومبیل هنری عقرب را دیده‌اید. احتمالاً شما هم فکر می‌کنید این اتومبیل، عجیب‌ترین و ترسناک‌ترین اتومبیلی است که تاکنون دیده‌اید. حالا به این فکر کنید که می‌توانید این اتومبیل را بخرید و صاحبش شوید.

این اتومبیل، یک عقرب مکانیکی غول پیکر است که بسیاری از اتومبیل‌های فیلم مد مکس؛ فیوری رود در کنار آن کوتوله به نظر می‌رسند. این اتومبیل واقعاً همانند نامش، ۸ پای دو تکه، دو انبرک بسیار دراز و یک دم دارد که بالا می‌آید و از طریق ۷ پرتاب‌کننده شعله خود، آتش پرتاب می‌کند. پوسته این اتومبیل به سبک پانک، تار و پر از میخ و بافت است. حالا با این اوصاف تمایلی به خرید این اتومبیل دارید یا خیر؟

این اتومبیل که ۱۶ متر طول، ۱۳.۷ متر عرض و ۱۳.۷ متر ارتفاع دارد، در سایت ای‌بِی به حراج گذاشته شده است. در حال حاضر آخرین قیمت پیشنهاد شده، ۵۰ هزار دلار است. این حراج عصر روز ۵ شنبه سوم تیر ماه به پایان می‌رسد.

این اتومبیل برای جشنواره برنینگ من سال ۲۰۱۱ آماده شده و در واقع در سال ۱۹۹۱ و از یک کامیون عظیم‌الجثه بین‌المللی به طول ۸.۵ متر ساخته شده است. این اتومبیل در وضعیت کنونی‌اش اجازه ورود به خیابان‌ها را ندارد و هرگز این اجازه را نخواهد داشت. حتی زمانی که برخی از قسمت‌های این اتومبیل جدا می‌شود، ۳.۵ متر عرض دارد و باید روی یک نیمه تریلر با علائم باری بسیار بزرگ حمل شود.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید