اتومبیل‌های کانسپت جدید تویوتا

0

گیگر :

ما در عصری شگفت‌انگیز زندگی می‌کنیم و فناوری‌هایی ابداع می‌کنیم که دنیای واقعی و دیجیتالی را به صورت واقعیت افزوده ترکیب می‌کند و مردم سوار اتومبیل‌هایی می‌شوند که با استفاده از نور خورشید کار می‌کند. خیال‌پردازی انسان فناوری‌های فوق‌العاده جذابی ابداع کرده و به این ابداعات ادامه می‌دهد. حالا شرکت تویوتا برخی از ایده‌های خود را معرفی کرده که احتمالاً در آینده در اتومبیل‌های تولید انبوه خود به کار می‌گیرد.

شرکت تویوتا در نمایشگاه توکیو تصاویر دو اتومبیل کانسپت و یک اتومبیل کلاسیک را منتشر کرد که دو اتومبیل کانسپت طراحی آینده‌نگرانه‌ای دارند و یکی نسبتاً کلاسیک محسوب می‌شود. ابتدا نگاهی می‌اندازیم به اتومبیل کانسپت اس-اف‌آر. این اتومبیل شبیه اتومبیل‌های مدرن امروزی است و ممکن است به زودی ارائه شود.
اتومبیل دوم از نظر طراحی فوق‌العاده جذاب به نظر می‌رسد و از اتومبیل‌های قدیمی الهام گرفته است. این اتومبیل کیکای (Kikai) نام دارد.


اتومبیل آخر یک اتومبیل آینده‌نگرانه است و اف‌سی‌وی پلاس نام دارد. این اتومبیل نه تنها ظاهری آینده‌نگرانه دارد؛ بلکه طوری طراحی شده که از یک فناوری جذاب بهره ببرد.

قدرت این اتومبیل تنها از طریق هیدروژن تأمین می‌شود. این قدرت از طریق ۴ موتور الکتریکی مجزا که روی هر چرخ وجود دارد، به وجود می‌آید. این بدین معنی است که غیر از منبع سوخت و باتری‌هایی که در قسمت جلو یا عقب اتومبیل قرار می‌گیرند، سایر فضاهای اتومبیل در اختیار سرنشینان خواهد بود.


منبع:cover

پاسخ دهید