اجاره سالنهای دانشگاه آزاد برای برگزاری مراسم مختلف صحت ندارد

0

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی درباره اجاره سالنهای واحدهای دانشگاهی (مانند آمفی تئاترها) بابت برگزاری مراسم و جشن‌های مختلف توضیحاتی را ارائه کرد.

وی درباره اجاره سالنهای دانشگاه به مراکز و اشخاص مختلف ادامه داد: برگزاری مراسم مختلف در سالن های واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تابع مقررات و ضوابط است و در این خصوص اتفاقا حساسیت زیادی وجود دارد که محیط دانشگاه در فضای علم و فرهنگ بماند و از این بابت آسیبی نبیند.

به گفته علوی فاضل تاکنون موضوع و بحثی درباره اجاره سالنهای دانشگاه بابت برگزاری جشن های فارغ التحصیلی نبوده و از این به بعد هم وجود ندارد.

سخنگوی دانشگاه آزاد یادآور شد: تنها برخی اوقات دانشگاه آزاد با رعایت ضوابط و مقررات، سالنهای واحدهای دانشگاهها را به دستگاههای دولتی مثل سپاه یا بسیج به منظور برگزاری مراسم ها اجاره می دهد و از این بابت طبق مقررات و هماهنگی های کامل با ارگان های دولتی همکاری می کنیم و کرایه به شخص اصلا وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ، پیش از این طه هاشمی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی دراین باره اعلام کرده بود که  تمامی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در چارچوب مقررات شورای عالی انقلاب فرهنگی است و در این دانشگاه اردوی مختلط و کنسرت موسیقی نداشته و نداریم و ممکن است گاهی شرایطی پیش بیاید که برگزاری کلاس های آموزشی برای دختران و پسران دانشجو مثل آموزش باستان شناسی نیازمند کار میدانی باشد اما بی انصافی است اگر این موضوع را به منزله برگزاری اردوی مختلط دانست و دست به جوسازی زده شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید