اجرای ارزیابی‌های مستمر مدارس غیر دولتی از سال تحصیلی آینده

0

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی از آمادگی کامل مدارس غیردولتی و ارزیابی مستمر آن‌ها برای سال تحصیلی آینده خبر داد.

مرضیه گرد رئیس سازمان مدارس غیردولتی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی ؛ پیرامون آماده‌سازی مدارس غیردولتی برای آغاز سال تحصیلی پیش‌رو گفت: طی دو سال گذشته با همکاری معاونت آموزش متوسطه حوزه مدارس غیر دولتی در پروژه مهر ورود پیدا کرده است.

وی ادامه داد: مدارس غیر دولتی مانند سایر مدارس کشور هماهنگی برای آن‌ها انجام شده و استانداردهای آموزشی برای مدارس مذکور در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی با بیان اینکه روند نظارت شرایط قابل قبولی را برای ارائه خدمات مدارس غیردولتی در سال تحصیلی آینده نشان می‌دهد، عنوان کرد: چند روز اخیر بازدید از استان‌های مختلف نشان از عملکرد مثبت برای آماده‌سازی پروژه مهر را نشان می‌دهد.

گرد اظهار کرد: روند کیفیت بخشی مدارس غیردولتی مورد توجه قرار گرفته و سعی می‌شود سال تحصیلی آینده دانش‌آموزان این مدارس در بهترین شرایط آموزشی و پرورشی تحصیل کنند.

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی یادآور شد: با توجه به اجرای سیاست طرح نظام جامع ارزیابی همکاران مدارس غیر دولتی نیز برنامه‌ریزی شده است و در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: این ارزیابی‌ها مستمر در طول سال تحصیلی روند کیفیت آموزشی مدارس غیر دولتی را بهبود می‌بخشد و در جهت سیاست آموزش و پرورش مبنی بر کیفیت‌بخشی عمل می‌کند.

انتهای پیام /

لینک مطلب

پاسخ دهید