احتمالا آی‌فون 7 نیز مجهز به اسمارت کانکتور خواهد بود

0

Apple-iPad-Pro-24-640x360

یکی از ویژگی‌های مهم محصولات تازه اپل اسمارت کانکتور است، این ویژگی اولین بار در آی‌پد پرو مورد استفاده قرار گرفت؛ اسمارت‌ کانکتور امکان اتصال لوازم جانبی را به آی‌پدهای جدید می‌دهد. آیفون‌های اپل برای اتصال لوازم جانبی از بلوتوث و یا پورت Lightning استفاده می‌کنند، اما اسمارت کانکتور راهی آسان و تازه را برای اتصال لوازم جانبی ایجاد می‌کند.

به تازگی وب‌سایت Mac Otakara گزارشی را مطرح کرده است که اعلام می‌کند آی‌فون 7 به اسمارت کانکتور مجهز خواهد بود، این گزارش ادعا می‌کند پورت اسمارت کانکتور در بخش پشتی آی‌فون قرار خواهد داشت که البته کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد، مگر اینکه اپل محصولات جانبی اختصاصی را برای این دستگاه تولید کند.

علاوه بر این، Mac Otakara اعلام کرده است که آی‌فون 7 از نظر ضخامت تفاوت چندانی با نسخه قبلی نخواهد داشت، این موضوع درست مخالف با تمام شایعاتی است که پیش‌تر در رابطه با کاهش ضخامت این آی‌فون منتشر شده بود. هم‌چنین تصور می‌شد آی‌فون با حذف جک 3.5 میلی‌متری هدفون از فضای ایجاد شده برای قرار دادن یک بلندگوی استریو استفاده کند که مطابق با اعلام این وب‌سایت این اتفاق نخواهد افتاد و آی‌فون 7 نیز تنها یک بلندگو دارد.

البته تمام این گفته‌ها تنها در حد یک شایعه هستند و احتمال اشتباه بودن آن‌ها وجود دارد، به احتمال زیاد اپل در نیمه دوم سال و در حوالی ماه‌های سپتامبر یا اکتبر معرفی خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید