احتمال عرضه سامسونگ گلکسی S8 با نمایشگر ۴K و دوربین دوگانه

0

تا به‌حال اخبار زیادی از گلکسی S8 منتشر نشده است. اما کم‌کم با فاصله گرفتن از معرفی پرچمداران پیشین، اخبار بیشتری می‌شنویم.

جدیدترین اخبار حاکی از آن است که گلکسی S8 دارای دوربین دوگانه است. این دوربین توسط خود سامسونگ ساخته می‌شود. با فراگیرشدن واقعیت مجازی، انتظار می‌رود که سامسونگ، گلکسی S8 را با یک نمایشگر ۴K عرضه کند. اگر این خبر محقق شود، انتظار می‌رود که مصرف باتری این گوشی به‌شدت افزایش یابد. در نتیجه، سامسونگ باید به فکر باتری قدرتمندتری برای پرچمدار خود باشد.

گلکسی S8 ممکن است به چیپست اسنپدراگون ۸۳۰ مجهز باشد. این چیپست با استفاده از فناوری ۱۰ نانومتری FinFET ساخته می‌شود که علاوه بر قدرت بیشتر، مصرف انرژی کمتری نیز دارد.

هنوز خبری مبتنی بر نگهداشتن استاندارد IP68 برای ضد آب و ضد گرد و غبار بودن این گوشی منتشر نشده است. برای تایید این اخبار زمان زیادی در پیش داریم، چون تا رونمایی از این گوشی چندین ماه باقی است، اما با توجه به روند پیشرفت تکنولوژی، وجود همچنین امکاناتی در پرچمداران چندان دور از ذهن نیست.

خبر فارسی

ایمان روستا

فیزیک خوندم و بعد از اون ژئوفیزیک. از نوجوانی با یادگیری DOS وارد دنیای کامپیوتر و آی‌تی شدم تا الان که به عنوان نویسنده در خدمت شما هستم.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید